פרקט לגינה

פרקט לגינה זהו למעשה דק לגינה, רבים מהישראלים אינם לבין פרקט שהו לבית לדק שהוא לבחוץ.

פרקטים לגינה

חשוב להבין את ההבדלים בין פרקט לדק לפניי שאנחנו מתחילים בדק מה כדאי ומה לא.

פרקט ודק הם אומנם מאותה משפחה הם למעשה ריצוץ אך ההבדלים בינהם עצומים , הדק הוא אינו מתאים לבית בשל חוזקו והפרקט אינו יהיה עמיד לשימוש כריצוף חוץ.

בשני המקרים גם בפרקט לגינה וגם בדקים ישנם סוגי של עץ טבעי או חומר מלאכותי ופלסטי, ולכן אין בכלל פרקט לגינה.

השימוש בפרקט הינו עדיןחשב אשר נותן לנו שטח שונה ומראה אחר בכל חלל ומומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע או חנות המתמחה בריצוף פנים מה נכון למשל עבורכם לבית, עם הפרקט למטבח עדיף להשתמש כמובן מחומרים פלסטיים על מנת שלא יתנפח כמו פרקט העץ.

עם השימוש יהיה בפרקט העץ לפנים הבית ורק לפנים הבית היפה והאיכותי עם זהו מטיק או מאלון עלינו לקחת בחשבון כי נאלץ לחדשו כל כמה שנים ולתת לו מראה בריא וחזק.

כמו כן גם השימוש לבחוץ מלווה בשימוש בדק מעץ או דק סינטטי שאינו דורש תחזוקה ומגיע עם שנות אחריות רבות, בשתי המקרים בשנים האחרונות ניתן למצוא סינטטים אשר מדמים ממש את העץ הטבעי ויכולים להידמות בצורה ממש יפה ואמיתי כמו הטבעי.

במידה ואיננו עדיין בחרנו את ריצוף החוץ וריצוף הפנים ניתן לעשות זאת יחד וליצור שפה משותפת בין הדברים.

התקנת פרקט לגינה

התקנות פרקטים לבחוץ

התקנת הפרקט הינה שונה ובעלת מונחים בסיסים יותר אשר לא יושבת על תשתית עץ לרוב אלא על בטון או כל דבר אחר לעומת זאת ריצוף החוץ מונח על תשתית עץ אשר חייבת להיות ישרה ומפולסטת על מנת ליצור משטח אחיד וישר לכל אורכו.

את התקנת התשתית יש להניח על יריעות ביטומניות במקרה בו הדק יושב על גבי המרפסת בבניין או על יריאות שחורות על מנת שלא יגדלו עשים וצמחייה מתחת לדק.

לפניי בחירת  פרקט לגינה או הדק מעץ או הסינטטי יש לקחת בחשבון את עלות התקנת התשתית את חומר הגלם שלה.

נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

למידע נוסף על דקים סינטטטים (פולימרים) לחצו כאן

למידע נוסף על מתקיני דקים לחצו כאן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button