דק סינטטי

דק סינטטי

כל מה שרציתם לדעת מהו דק סינטטי ומה מחירו

דק סינטטי הוא למעשה תחליף לעץ הטבעי הקיים בשוק הישראלי. למי הוא נועד ? הדק הסינטטי הוא למעשה המצאה של השנים האחרונות, הצורך נבא מאי תחזוקה של הדקים מעץ ובשל העלויות הכבדות של תחזוקת דק מעץ אמיתי.

השימוש בדק האיפאה הנפוץ ובדק האורן הפופולרי ירד בעקבות פיתוח הדק הסינטטי אשר לו יתרונות רבים על הדקים מעץ, גם מבחינת שמירה על איכות הסביבה וגם מבחינת התחזוקה והעלויות השוטפות של הדקים הסינטטים מול הדקים מעץ.

הדק הסינטטי עם השנים עבר הרבה גרסאות ומתפתח עם השנים ביכולותיו, גם מבחינת המראה אשר מדמה דק טבעי, וגם בפן הפרקטי כלומר עמידות בתנאי מזג האויור קשים דהייה ויכולת התחממות נמוכה.

הדק סינטטי מתחלק לכמה משפחות –

1) דק סינטטי PVC שכולו עשוי מפלסטיק מסוג PVC דק מצופה.

2) דק סינטטי WPC אשר מורכב בתערובת של עץ גרוס פלסטיק ודבקים אשר מרכיבים לנו ומחברים את כל תוספי הדק ויוצרים דק סינטטי.

את דגמי ה – PVC ניתן למצוא כחלולים (מצופים דק על שבבי עץ וציפוי פלסטיק בחלקו העליון), ודק מלא אשר מומלץ לשימוש בישראל.

בשנים האחרונות הלקוח הישראלי מבין את חשיבות וההיתרונות של הדק הסינטטי ולכן ענף זה בצמיחה מתמדת, חשוב להבין כי לא כל דק סינטטי מתאים לכל לקוח ולכל משטח בגינה שלכם ומומלץ לבדוק מהוא בדיוק המוצר לפניי הזמנתו והתקנתו של הדק.

דק סינטטי טייק דק

 

אז מה הופך את Take-Deck לחברה המובילה בישראל בדקים הסינטטים?

ראשית חשוב לציין שחברתנו בעלת שנות ניסיון רבות בעולם הדקים ובפרט בדקים הסינטטים, לאחר שסרקנו בכל העולם מצאנו את המוצר האולמטיבי לשימוש כדק בעל מראה מנצח ו-0 תחזוקה.

  • הדק הסינטטי שלנו הוא בעל המראה הכי קרוב לדק העץ! כלומר שלא כמו הדקים הסינטטים שאתם מכירים, הדק המיוחד אינו במראה פלסטי או מלאכותי, ונותן לנו את המראה החם והנעים של הדק מעץ.
  •  
  • מגוון הצבעים הוא רחב וניתן להשתמש בדק הסינטטי במגוון רחב כמו, דק סינטטי לבן, דק סיננטי איפאה, דק סינטטי אפור או דק סינטטי טיק.
  •  

הדק הסינטטי עמיד בתנאי מזג האויור הקשים של ישראל ואינו דוהה! הדק מותאם במיוחד לישראל ובתוספת הגנה מפני קרינת uv לשמירה על צבעו לאורך שנים רבות.

אנו החברה היחידה בישראל שמחזיקה צווים משלה ובכך תוכלו להינות גם מאחריות מקיפה גם על חומר הגלם וגם על העבודה, יותר חשוב מכך להיונות ממחירי היבואן וצוות ההתקנה ביחד.

התקנת הדק הסינטטי

התקנת דקים סינטטים אינה דבר שיש להקל בו ראש, במיוחד שאתם מתכוונים להתקינו בחצר הבית או ברחבת  הדק לבריכה שלכם.

התקנת הדק הסינטטי מתבצעת בשיטה סמויה כלומר מצידיו של הלוחות ישנם חריצים אשר מולבשים עליהם מחברים מפלסטיק או נירוסטה ומחברים בין לוח אחד לשני.

ישנם 2 סוגי מחברים הנותנים מרווחים שונים:

מחבר הפלסטיק נותן מרווח טיפה יותר רחב בין הלוחות אך יותר מומלץ כי הוא ניתן לפירוק במידת הצורך במהירות ובקלות, וכמו כן מעבר המים של המחבר הינו יותר טוב ובימים חורפיים זרימת המים מתנקזת במהירות.

המחבר השני הנירוסטה יוצר מרווח קטן ומינימאלי המאפשר מעבר של מים ונראות אסטטית לחלוטין, כמו כן שני סוגי ההתקנה הנסתרת מתחברים לתשתית ויוצרים מרווח קבוע בין הלוחות. 

כמו כן מומלץ תמיד לבקש דוגמאות של האביזרים ובכך לראות עוד לפניי ההתקנה את המרווחים שהם יוצרים מבחינה ויזואלית, המחברים היוצרים רווח קבוע ויכולת לקבל משטח חלק ונקי ללא ברגים עליונים מאפשרים שטח נקי ופרקטי שהינו מחליד ונשאר לאורך שנים מעמד בדיוק כמו לוחות הדקים.

דק סינטטי מדמה את אותם דקים שאנו מכירים העשויים מסוגי עץ שונים כגון איפאה, אורן, טיק וכדומה. דקים סינטטיים לא אחת נקראים גם “דק פולימרי”.

טייק דק – הינה יבואנית לוחות דק סינטטי, אנחנו מקפידים בחומרה על איכות וטיב הלוחות המיובאים וזאת על מנת לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר הן מבחינת חומרי הגלם והן מבחינת המקצועיות שביישום הלוחות ברחבת החצר שלכם.

חשוב לציין כי יש לא מעט סוגים של לוחות דק סינטטי הנבדלים ביניהם באיכות ובאופן ישיר ההבדל יבוא לידי ביטוי גם במחיר. ריכזנו לפניכם מספר כלים שיעזרו לכם לבחור את הדק הטוב ביותר עבורכם.

דקים סינטטים עולם חדש של אפשרויות

אתם חייבים להבין שזה לא רק דקים, זה עולם ומלואו שניתן ליצור בעזרת לוחות דקים סינטטים. מגוון השימושים בלוחות הדק הסינטטי הינו גדול מאוד ולמעשה השמים הם הגבול, החל מהשימוש הנפוץ של בניית משטחי הליכה רצפתיים, בניית אדניות, חיפוי קירות ולמעשה כל דבר העולה על דמיונכם וכל מה שהוא תחליף לעץ הטבעי.

דקים סינטטיים

רגע לפני בחירת דק סינטטי, חשוב לדעת:

רצוי לבקש את תעודת האחריות של החברה ולראות מה האחריות כוללת ומה לא.
כדאי לבקש לראות עבודות אשר החברה עשתה ואם אין באזור מגוריכם פשוט תתניעו ותיסעו לראות איך העבודה ואיך הדקים הסינטטים נראים כמשטח ולאחר זמן רב.
ולבסוף האמינות תראו איך איש המכירות מתנהג ואם הוא יבוא לקראתכם ברגע שתצטרכו את עזרתו.
למעשה הדק הסינטטי החל את הפעילות לפני כ-10 שנים בישראל ומאז הולך וצובר תאוצה בכל ענף הדקים, עדיין רבים מהקבלנים אינם יודעים כיצד להתמודד איתו ועם העובדה שההתקנה הפשוטה לקחה מהם הרבה מהפרנסה עצם זה שהלקוחות פשוט מתקינים את הדק לבד.

הפעולות הראשונות בבחירת דקים סינטטים:

1:אם אתם רוצים לעשות לבד תכננו נכון את השטח ואת כתב הכמויות, חשבו על הכול נכון תמיד אפשר להזמין עוד אם המוצר במלאי אבל חסכו בהובלות קחו כמה מטרים מרובעים כספייר מקסימום תחזירו.

2:בחרו בגוון דק יפה אך מצד שני פרקטי אשר לא יתפוצץ ויגרום לסכנה להולכים עליו.

סוגי דקים הסינטטים:

דק סינטטי PVC:

דק סינטטי 100 אחוז pvc כלומר פלסטיק מיוצר בישראל ולו תלונות רבות, הדק בעל מראה מלאכותי אשר עשוי כולו מפלסטיק ללא עץ בכלל ונוטה להתחמם מאוד בשל עמידותו הנמוכה לחום ונוטה לדהות מאוד!
יש לקחת את הדברים הללו בחשבון לפני הרכישה כמו כן מחירו במעט זול יותר משאר הדקים הסינטטים אך לא בהפרש ניכר.

דקים סינטטים WPC:

דקים סינטטיםהדק אותו אנו מייבאים עשוי ברובו מעץ בשילוב פולימר ודבקים, הדק בעל המראה הטבעי מגיע בשלל רב של צבעים אותם נשמח להראות לכם ובכל גוון שכמעט תחשבו עליו בהזמנה מיוחדת.
אז מהם ההיתרונות של הדקים שלנו:

א: איכות המוצרי גלם של ה – WPC מורכבים מאותו עץ בדיוק ולא פסולת של עצים, הפלסטיק מותאם לתנאי האקלים בישראל ונוטה להתחמם בדיוק כמו דק האיפאה.

ב:מראה ואיכות אחידה המגיעה בשילוב צבעים שונים ומגוונים בדיוק כמו של דק העץ הטבעי, דק האיפאה, האורן והטיק ואם תרצו גם כמו דק הבמבוק בדרישה מראש.

ג: תחזוקה הדקים שלנו – Take Deck. הדקים מיוצרים מיוצרים בטכנולוגיה מהפכנית וחדישה ולכן מגיעים עם שנות אחריות רבות ללא הצורך בשימון ובצביעה כל פעם.

ד: והכי חשוב המקצועיות שלנו והאמינות!  אנו מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוח ולוקחים חלק פעיל בקבלת ההחלטות אנו מאמינים כי הדרך שלנו ארוכת טווח וכי אנו רוצים שתמליצו עלינו כאנשים ובעלי מקצוע טובים וישרים לכן האמינות שלנו ויחסי האנוש שלנו הם בראש סדר העדיפויות.

אנו ב – Take Deck עומדים לשירותכם ונשמח לענות לכל שאלה

המכללה להנדסה תא
מכללה הטכנולוגית תל אביב
דק אפור בתל ברוך תל אביב
בית פרטי בשכונת תל ברוך
5 יתרונות של דקים סינטטים
דק פולימרי

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
?