דק אפור סינטטי

מידות הלוח והחתך

אורך: 3.60 ס”מ | עובי: 2.00 ס”מ | רוחב: 14.50ס”מ

הלוחות מגיעים על צד מחורץ וצד חלק כסדנדרט
כל המידות ניתנות לשינוי על פי הזמנה, יש אפשרות לקבל לוח חלק משתי צדדיו או מחורץ משתי צדדיו

*כל הדקים עברו בדיקות מחמירות ונמצאו כשירים לאקלים הישראלי ברמה הגבוהה ביותר.

דק אפור סינטטי

דק אפור סינטטי של Take-Deck הוא הדק המיוחד ביותר שיש! וזה כי הוא שילוב של חמימות של דק אבל עם מראה כמו של שיש.

דק אפור סינטטי הוא שילוב מנצח המתאים לבריכות לרוב, כאשר הלקוח או האדריכל מחפש מראה ייחודי ומרענן, הדק האפור הוא הפתרון מכיוון שהוא מספק מראה של חדשנות ויצירתיות בדיוק כמו הבטון המוחלק הנפוץ כיום בעולם שנותן מראה תעשייתי ומודרני אך חלק ונקי.

דק אפור סינטטי מבית טייק דק

את הדק האפור הסינטטי מבית טייק דק, ניתן להרכיב על שתי צידיו, צד אחד מחורץ והצד השני חלק אשר בו רואים שבילים כמו בקרמיקה או דק טבעי, והצד המחורץ מתאים בעיקר למשטחים בעלי סיכוי גבוה להחלקה, אם אנו רוצים את הטקסטורות היפות בצידו החלק, מומלץ לפחות להניח כמה לוחות לפניי הבריכה בצידו המחורץ או במדרגות הבריכה או המשטח.
הדק מורכב מתערובת של עץ עם פלסטיק ודבקים שלמעשה נקרא WPC וניתן להרכיב אותו באמצעות התקנה סמויה או כמו שרבים חוזרים כיום לעשות, באמצעות ברגים המותאמים לדקים סינטטים אך אינם מחייבים זאת.

מה משתלב עם הדק הסינטטי האפור:

דק אפור סינטטי מתאים לצמחייה רבה ומשתלב היטב עם הגינה, עם הדשא הסינטטי ושאר האלמנטים לחצר. כמובן שיש לקחת בחשבון את הצבעים שבאים ביחד עם הדק על מנת שהוא יבלוט מצד אחד אך לא יאבד מיופיו בצד השני, אם אינכם יודעים מה משתלב עם הדק האפור, נשמח להביא לכם דוגמאות ובעת רכישת ריהוט החוץ תוכלו להיעזר בדוגמא הקטנה.

כמובן שהדק הסינטטי שלנו הוא אינו מצריך תחזוקה כלל, הוא לא מצופה ובכך לא מתקפל ובעיקר לא מתחמם כמו שאר הדקים הסינטטים עקב כך שהוא מיוצר מחומר מלא ואורגני אשר מיוצר בתהליך הדבקה של כל המוצרים ביחד ולא כמו הדק המצופה, לכן מבחינת כל הדקים האפורים זהו הדק בעל המראה הטוב ביותר ממתחריו.

תשתית הדק האפור:

דק אפור סינטטי מצריך מאיתנו תשתית לדק שנקראת לרוב 5/10 שזהו עץ אורן בו אנחנו משתמשים או לחילופין ניתן גם להשתמש בתשתית אלומניום או תשתית ברזל ( שימו לב שתשתית הברזל יכולה להרקיב) ואם אנו משתמשים בתשתית אורן מומלץ שהיא תהיה מאורן ירוק ומחוטא שלא ירקיב.

ניתן לשים על הדק כמות מוגבלת של דברים זכרו ככל שתשתית הדק יותר צפופה ככה נוכל להניח עליו יותר חפצים או משקל ובכך נוכל למנוע מהדק להתגמש.

מחפש סוג אחר של דק סינטטי? בוא לראות מה יש לנו להציע!

 

דק אפור למרפסת
דק אפור בהרצליה
דק אפור סינטטי
דק אפור למלון בת"א
התקנת דק סינטטי אפור
דק אפור בראשון
דק סינטטי אפור בפת
דק אפור בפ"ת
דק אפור לבריכה
דק אפור באופקים
דק אפור במודיעין
דק אפור במודיעין
דק אפור בכניסה לבית
דק אפור לגינה בהרצליה
דק בחוף הים
דק אפור בחוף הרצליה
דק סינטטי בתל אביב
דק אפור במידטאון
דק סינטטי אפור בצהלה
דק אפור בצהלה
דק סינטטי בתל אביב
דק אפור במידטאון
דק סינטטי אפור בצהלה
דק אפור בצהלה

 

לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם בtake-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות