בחירת מתקיני דקים:

בחירת מתקיני דקים היא אחד הדברים החשובים ביותר! אך האם אנחנו מודעים בכלל להשלכות של בחירת מתקין או בעל מקצוע?

מתקיני דקים

כיום ישנם מאות ואלפי מתקיני דקים ובעלי מקצוע בתחום העץ אך לא כולם וניתן להגיד שרובם אינם מקצועניים, לקוחות רבים שאני פוגש בדרך כלל לא רואים את העבודה של מאחוריי הקלעים עד שהדק נראה לנו כמשטח יפה וחלק.

בישראל לצערנו עדיין אין מקום מסודר שמלמד את העבודה של עיסוק בעץ וכל אחד שרוצה יכול להגיד שהוא מתקין דקים אך עליו לבדוק את בעל המקצוע לפניי סגירת העבודה בכמה דרכים.

הנה 10 טיפים שיעזרו לכם להחליט:

1: עלינו לברר עם לבעל המקצוע יש ניסיון וכמה שנות ניסיון יש לו בעץ

2:רבים ממתקיני הדקים אינם יודעים להרכיב דק סינטטי ומנסים לקחת את העבודה מבלי לדעת איך מרכיבים, כיצד מניחים את התשתית וכיצד עובדת ההתקנה הנסתרת.

3: עלינו לשאול על המחיר ומה הוא כולל, רבים ממתקיני הדקים מחסירים מאיתנו דברים שיש בהם פחת או שמסביב לבריכות ג'קוזי ומדרגות מחיר הדק יותר יקר, עלינו לבדוק את הדברים ואת המחירים המלאים כולל כול הדברים, ההובלות, חומרי הגלם, העבודה, הפירוק וכל מה שקשור בבנית הדק.

4:בדקו עבודות קודמות של המתקין, כן אל תתביישו לשאול את המתקין היכן הוא עבד, ולבקש כתובת על מנת לראות איך הדק נראה לאחר זמן של לפחות 4 עונות, שזהו זמן אידיאלי שניתן לבדוק האם הדק נשאר עמיד, אם התשתית שקעה, עם הדק קיבל עיוות או התעקם ואם שווה לנו לבחור במתקין.

כמה עולה דק סינטטי5: הדבר הכי חשוב גם אם בחרתם כבר את מתקין הדקים קבעו איתו, תאריך תחילת עבודה, ותאריך סיום הפרויקט, רבים מהמתקינים אינם מקצועיים ועלולים לברוח לנו לפניי סיום הפרויקט לכן עלינו להיות בטוחים כי הוא יסיים את מלאכת הרכבת הדק או הדק הסינטטי בזמן בו הוא התחייב.

6: שאלו את המתקין מאיפה הוא קונה את חומרי הגלם אם זה מחסן עצים או סתם טמבוריה שלא נותנת אחריות על מוצרי הגלם.

7: מנסיון של חברתנו עליכם לבדוק כמה שטח במדיוק יש בגינה כי רבים מהמתקיני הדקים נוטים להגדיל את השטח ובכך לקחת יותר מטרים מהצורך.

8:הקבלן חייב לשנות את מרווחי התשתית בהתאם לסוג הדק, למשל בדק האיפאה מומלץ תשתית של בין 35 לעד 45 על מנת שהדק לא יתעקם.

9:בדקו עם המתקין מה אתם יכולים לעזור אם זה פירוק הריצוף או אם זה פינוי החצר ובכך תוכלו לחסוך אלפיי שקלים בהוצאה של בניית הדק.

10:אנו תמיד עומדים לרשותכם עם צוות מקצועי ועשיר ניסיון עם מאות אלפיי מטרים של בניית דק.
לכן אנו בחברת טייק דק ממליצים להתייעץ לפניי הרכישה מאחד מבעלי המקצוע המוסמכים על ידינו ומפוקחים על ידי החברה בכל הקשור בבניית הדק.

כמו כן לחברתנו פרוסים מתקינים בכל רחבי הארץ אשר יכולים לתת לכם הערכת שטח והצעת מחיר חינם!

נשמח לעמוד לרשותכםtake-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button