סוגי עץ לעבודות עץ

 סוגי עץ המשמשים לעבודות עץ הם מגוונות בהרבה אלמנטים כגון: פרגולה, דקים, גדרות, ריהוט גן ועוד סוגים רבים של עבודות מעץ.

 

אז מהם סוגי עץ ובמה אנו בtake-deck עוסקים: 

טייק דק עוסקת במגוון רחב של עבודות עץ ובכל מה שקשור לנגיעה בחומר העץ, ההתמחות שלנו היא בדקים ודקים סינטטים ביבוא חומרי הגלם הטובים בעולם ובבנייה של דקים אך לא רק.

המתקינים מבית טייק דק יודעים לייצר הכל מהדברים הגדולים כמו פרגולות או פרגולות מעץ ועד לדברים הקטנים כמו אדניות מעץ סינטטי ומעץ.

פרגולות: הוא עולם שלם בפניי עצמו, בישראל מותקנות מידי יום פרגולות במגוון תצורות ובשלל גדול מאוד של אלמנטים כמו: פרגולות מעץ, פרגולות מאלומניום ולאחרונה גם פרגולות סינטטיות שלמעשה מגיעות עם אותן שנות אחריות כמו דקים סינטטים של מעל ל-20 שנים.

הפרגולות איתן אנו עובדים הכי הרבה הן פרגולות העץ הידועות והזולות ולכן הלקוח הישראלי מעדיף לשלם עבור פרגולות אלו מאשר פרגולות מכל סוג אחר.

פרגולות כמו פרגולות מאלומניום או פרגולות סינטטיות הן פתרון זול לאורך השנים, ואינו מתבלה ונהרס גם בתנאי שמש ולחות כמו עץ האורן ויכולות לשרת אותנו שנים רבות עם אחריות מקיפה.

גדרות וריהוט גן: הריהוט של העץ ועבודות העץ שלנו הם תמיד בהקפדה על הפרטים הקטנים כלומר הפינישים שלנו נקיים משבבים וחתוכים באופן הכי סימטרי עם הקפדה על הפרטים הקטנים בעץ.

הגדרות מתחלקות לסוגים רבים אשר מכילים בתוכם לוחות סינטטים, לוחות אלומניום או לוחות עץ טבעי ומקנות ללקוח מגוון רחב של חומרי גלם ומגוון רחב של מחירים.

הגדרות נמדדות בקפידה מה שלא כל בעל מקצוע יודע לעשות, עצם זה שהגדר שוכבת או עומדת ועצם זה שיש לה ספייס או לא, אנו לוקחים הכול בחשבון לפניי הבאת החומר למקום ולפניי התחלת העבודה.

הגדרות הסינטטים: הגדרות הסינטטים החלו לתפוס תאוצה בשנים האחרונות עצם כך שהן לא דורשות תחזוקה כלל ועצם המראה ומגוון הצבעים הרחב, כמובן שאין תחליף לגדר העץ הטבעית אך למעשה הגדרות הסינטטים WPC שלנו הן פתרון אדיאלי גם מבחינת התחזוקה וגם מבחינת האחריות.

מתקיני דקים

גדר PVC או הגדר הלבנה: הגדר הלבנה אשר כולנו מכירים היא הגדר בין הפשוטות והמראה שלה אינו חם ומזמין.

מעבר למראה שלה גם מחירה אינו הכי זול ותוכלו למצוא גדרות בצבעים שונים במחירים זולים לא פחות משל הגדר הלבנה, הגדר הלבנה שעשויה מ- PVC עלולה לשחרר רעלים שלא בריאים לנו עצם כך שחומר הפלסטיק שלה אינו ממוחזר ורעיל.פרגולה מעץ

גדר במבוק: גדר במבוק היא הגדר הזולה ביותר מעץ אשר מתאימה לפתרון זמני מכיון שהיא מרקיבה ונצYרך לשמר אותה, הגדר שלהבדיל מהדק במבוק הוא מ100 אחוז במבוק וללא דבקים ותוספים בגלל זה לא נוטה להחזיק זמן רב בתנאים הישראלים.

אדניות מעץ: אדניות מעץ ניתן לעשות במספר גדול של עצים והפופולאריות אצלנו הם שימוש באדניות מברזל, מעץ לרוב אורן או מאדנית של דק סינטטי אשר לא מצריכה טיפול גם כאשר היא רטובה לאורך שעות רבות.

אדנית מעץ יכולה להיות הרבה שעות בשמש ובכך להירקב ביחד עם החשיפה לשמש והמים ביחד.

עבודות עץ כוללת בשנים האחרונות גם חיפוי דפנות הגג מעץ אורן גושני ולא מחוטא ואנו לא כל כך מבינים למה בעלי המקצוע אינם מציעים אלטרנטיבות כמו חיפוי דק סינטטי או חיפוי פח ואלומניום, שייצור עבורנו עץ ללא תחזוקה במקומות שקשה להגיע אליהם וללא גישה.

אנו מודעים לזה שמבחינת המחירים הדבר הכי אופטימלי הוא עץ אורן ולכן יש לנו אותו תמיד ואנו גם אוהבים לעבוד איתו, אך במקומות שהלקוח לא יוכל לטפל בעץ אלא לקרוא לנו לעלות לגג ולטפל בעץ.

אנו ממליצים להשקיע בהתחלה גם אם זה קצת יותר השקעה כספית אך זה יהיה לאורך זמן ארוך ולא לטווח הקצר של הרכישה ותראו שאם אתם עושים חישוב לתחזוקה הכוללת אתם מרוויחים בקניית דק סינטטי לעבודות העץ וסגירת הגג.

סוגי עץ שלנו הם במגוון רחב אשר משמשות לשימושים רבים.

אנו נשמח לעמודות לשירותכם ב-Tack Deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button