דקים

דקים

דק טיק
דקים מעץ
דקים
דקים סינטטים

דקים זה רק take-deck

דקים הם הבחירה הטבעית למשטחים רבים בעולם בניהם דקים לגינה לבריכה לחצר למרפסת לבתי מלון ועוד לשילובים רבים שנמצאים בכל בכל פינה בעולם. עם השנים והמודרניות החלו דקים רבים להיות החיבור של הטבע כמשטח ריצוף המשדר יוקרה וחמימות ומעל להכל חוזק ללא פשרות.

הבחירה הטבעית היא בדקים מעץ ובניהם דק איפאה,טיק, במבוק, ואורן שאותם תוכלו למצוא אצלנו באיכות הטובה וביותר. או הבחירה בדקים סינטטים המשמשים תחליפי דק מעץ ומגיעים עם טקסטורות מיוחדות ואחריות למעל 20 שנים.

לכל אחד מסוגי הדקים היתרונות וחסרונות אך אצלנו בישראל חשוב לדעת כי השמש החזקה מחייבת דק איכותי אשר יחזיק לנו מעמד כמה שיותר שנים מבלי להרקיב ולהישבר.
כחלק מהשירות אנחנו נתן לכם את כל האינפורמציה על כל אחד מסוגי הדקים על מנת שתדעו היטב מה טיב החומר, ממה הוא מופק ומאיפה הוא מיובא.

את הבחירה ב דקים המושלמים יש לחלק לשלבים:

1-ראשית עלינו למדוד את השטח 

2-בחירת סוג דק סינטטי או דק מעץ

3-בחירת בעל מקצוע או התקנה עצמאית ללא מתקין

לאחר שביצענו את שלושת השלבים האלו כל מה שנותר הוא להתקין את הדק הנבחר ולהנות משטח ריצוף חזק ומדהים לאורך שנים. 

אז קצת על הדקים של Take-deck

לאחר שנים רבות של עשייה התקנות רבות של דקים וביקורים בכל העולם למצוא לכם הקהל הישראלי את הדק המושלם לגינה החלטנו לייבא לכם את המוצרים המצוינים שלנו ואת חומרי הגלם מהטובים ביותר האלמנטים שעליהם חרוט דגלנו הם שילוב של חומרי גלם בשילוב מחיר מנצח ובכך להביא את היכולת לדק איכותי.

סוגי הדקים:

דק אורן – דק האורן הוא הנפוץ ביותר כמשמש למשטחי ריצוף חוץ.
החומר הידוע מגיע בגוון בהיר וטבעי ובעל גוונים משגעים של עץ פיני איכותי ונעים.
לוחות החומר מגיעים באורכים מגוונים ובגדלים שונים.

דק איפאה החומר החזק מכולם! הדקים של האיפאה ידועים בחוזקתם ובמראה החום והמחמם כזה שנותן תחושה של בית, ריבם מהישראלים בוחרים בעץ הנהדר אשר מחזיק מעמד בתנאים קשים.

דק טיק –  הטיק הוא העלית של הדקים בעולם, חומר הגלם המיובא מאינדונזיה הוא העמיד היותר מבין הדקים מעץ וידוע כחזק ומיוחד כמו כן ניתן למצוא אותו באזורי יוקרה כגון בתים יקרים או יאכתות.

דק במבוק – הטרד החם של השנים האחרונות , חומר הגלם הממוחזר מראה מראה יפיפה בחום ובשחור שגם לאחר שבוהה נשאר עמיד ויציב לאורך השנים, ניתן למצוא אותו רבות במשטחים ציבוריים ובמקומות מעוצבים באדריכל.

דקים סינטטים – המומחיות שלנו, לאחר שנים של חיפוש אחר חומרי יציב וחזק אנו מציגים בפניכם דק סינטטי מלא ואיכותי עם 20 שנות אחריות ובעל מראה טבעי ומיוחד.

 

נשמח לעמוד לשירותם בכל שאלה על דקים take-decko

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button