דק סינטטי מחיר

 דק סינטטי מחיר הוא המשתנה הגדול ביותר מבין כל הדקים.

מחיר הדק משתנה ביחס למדינה בא הוא מיובא ומתייחס לאיכות המוצר כמובן שככל שהמדינה משתמשת בחומרי גלם טובים יותר הדק יקר יותר ולפיכך בכתבה הבאה.

דק סינטטי אמריקאי:

הדק סינטטי תוצרת אמריקה הוא הדק הנחשב הטוב ביותר אבל האם הסטיגמה הזאת נכונה? בכלל לא בטוח…
הדק האמריקאי נוצר מחומרי גלם טובים וממוחזרים, כחצי ממנו כלומר 50 אחוז עץ ממוחזר כשאריות, ו50 אחוז פלסטיק ודבקים.
דק סינטטי מחיררבים מהדקים האמריקאים לא יודעים בדיוק ממה מורכב הדק מכיוון שהדק הוא ממוחזר כולו, את העץ חברות הייצור לוקחות מנגריות ששם כל הפסולת של העצים יוצאת כגרגירים, הפלסטיק הוא או מ-PVC או משאריות פלסטיק כמו בפסולת של בקבוקים או שקיות ניילון והדבקים אין אנו יודעים אף פעם.

הדק האמריקאי עשוי כולו משתי שכבות: שכבה של נסורת עץ, וציפוי פלסטיק מלמעלה.
ככל שהציפוי יותר עבה כך נקבל דק יותר מוגן אך חשוב מאוד שהדק אותו הציפוי העליון מודבק מעל הנסורת של העץ יהיה חזק ועמיד ולא יתקלף כמו ברוב הפעמים.
מחירו של הדק הסינטטי האמריקאי הוא בין 300-ל350 תלוי חברה אך כולם עובדים על אותו קונספט.

דק סינטטי אירופאי:

הדק האירופאי נחשב גם הוא לדק איכותי חלקו מגיע עם ציפוי בדיוק כמו הדק האמריקאי וחלקו מגיע כחומר מלא ( מומלץ).
הדק אירופאי מגיע לרוב עם תקנים מחמירים מאוד של אש והחלקה ועומד בסטנדרטים מאוד גבוהים.
חשוב לזכור כי במדינה כמו שלנו חייב תוסף של UV בשל הקרינה החזקה שאין באירופה ולכן הדקים המיובאים מאירופה חייבים לשים דגש על כך.
מחירי הדק האירופאי: הדק האירופאי הוא בין מחיר הדק הסיני והאמריקאי ומחיר שלו נע בין 290 ש”ח ועד ל-330 ש”ח תלוי חברה ונראות.

דק סינטטי סיני:

הדק הסיני זה סכנת נפשות! מנסיון של חברתנו זה דק פשוט ולא שווה את מחירו היחסית זול עוד, הדק הסיני הנקרא כאילו WPC שהוא ווד פלסטיק קומפוזית בדיוק כמו שאר הדקים הוא לרוב כתערובת של דק עם הפלסטיק ביחד ואין עליו ציפוי עליון.
לרב נוטים יבואני הדקים בישראל לשחק עם ממה עשוי המוצר, קחו בחשבון ישנם חברות לא אמינות אשר לא אומרים לנו את האמת בכל הנוגע לממה הדק מורכב.
דק סינטטי מחירהדק הסיני זול אך מוציא כתמים אפילו ממים ולא רק מאקונומיקה, יין וכאלה והתחזוקה שלו כבר נהיית יותר גרועה משל דק מעץ אם זה איפאה טיק אורן ודק במבוק.
לאורך הזמן שנקנה דק סינטטי סיני ונחסוך במעמד הרכישה יהיה עלינו להחליפו והוא ממש לא יחזיק מעמד את שנות האחריות שלו, אם כבר בחרנו דק סיני עדיף שתקנו אתו כחומר מלא ולא חומר של דק סיני חלול הנשבר עוד במהלך ההתקנה.
מחירו של הדק הסיני: מחירו של הדק הסיני מתחיל ב-150 שקלים לדק חלול ומגיע עד ל-300 שקלים לחומר המלא.

התקנות הדקים הסינטטים עובדות באותו צורה של התקנה סמויה שנכנסת מחריצוי של הדק וגם פה ההבדלים שונים:

מחבר טייגר ווד:
מחבר זה נותן צפיפות מריבית וקרובה מאוד אך יש עדיין מעבר של מים נקי, בנוסף לזה המחבר יושב כל כך צפוף שלא ניתן לפרק לוח אמצעי כלומר נריך לפרק את הלוח מהראשון לאחרון כדי להגיע במידת הצורך ללוח הדק הסינטטי.

מחבר נירוסטה:
המחבר נירוסטה מגיע לרוב לדק הסינטטי האמריקאי ונכנס בזויות של 45 מעלות למידו של הדק ולמעשה הבורג נכנס באותו זויות לדק בורג אחד מספיק למחבר אחד.

מחבר פלסטיק:
המחבר פלסטיק מגיע במידות שונות לפי עובי הדק ורוחבו ולפיכך משתנה הספייס והמרווח שהוא מייצר לרוב ניתן לזהותו בדקים הסינים או האירופאים ובכך ניתן לבחורו עם בחירת הדק, ההתקנה עם המחבר הזה הינה פשוטה בשל העובדה שהבורג נכנס מלמעלה של המחבר ובכך ניתן לחסוך בזמן ועבודה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה  Take-Deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דק סינטטי מחיר
Rate this post

נגישות
?