תאורה לדק

תאורה לדק זה אחת האלמנטים החשובים וביותר מבחינת יופי הדק בלילה.

תאורה לדק סינטטי

את התאורה ניתן להתקין במספר אלמנטים שונים שרובם הם תאורה מספוטים הנכנסים בתוך הדק, התאורה נותנת תחושת יוקרה ומאירה את הדק בצבע של האור היוצא מן התאורה בשילוב צבע הדק לכן האור ניוצא מן הרצפה נראה יוקרתי ונגיש לכל מי שעובר בדק.

התקנת התאורה לדק 6 טיפים לתאורה המושלמת:

1) תאורה לדק יש להעביר חשמל אליה לפניי הרכבת והנחת התשתית לדק מכיוון שאם הנחנו קודם את הדק לא נוכל להעביר את החשמל אלא עם כן זה יהיה עם חוטים מה שלא מומלץ מחינה פרקטית ויופי, לאחר החיבור לחשמל אשר מומלץ לעשות על ידי חשמלאי מוסך ולא על ידי מתקין הדקים יש להעביר את כבל החשמל לאורך נקודות היציאה.

תאורה לדק

2) אחר העברת כבל החשמל לנקודות יש לקדוח בדק חור אם זה בעיגול או מרובע ולהניח את נורת הדק או כל נורת ספוט אחרת לדק בדקו לפניי החיבור לחשמל כי אם כבלים קרועים או חשופים של חשמל לפניי חיבור לספוט).

3) לאחר שקע הספוט יש לבחור מחנות חשמל או תאורה אור מתאים לדק זיכרו האור חייב להאיר את הדק אך לא חייב כאור צהוב בחרו אור המשתלף בפסטורליות הגינה והדק לגינה שלכם.

4) במקומות של מדרגות או מקומות נגישות יש להניח יותר גופי אורה כדי שהדרך תואר יותר ותאפשר ראות לאורך הדרך, בדרו כי כל האורות מכוונים לאותו כיוון או כוונו לכיוון אחד של תאורה בו את מנווטים את האורחים.

5) יש לשים לב שחורי הכנסת גוף התאורה שווים בגודל ובצורתם ולא יוצרים לנו בלבול בעיניים.
במידה ונשרפת נוראה אחת יש להוציא את התאורה נקודתית לאחר ניתוק זרם החשמל( אן אינכם מכירים זאת או לא מוסמכים לכך הימנעו מזה וקבעו לבעל מקצוע אשר מוסמך לביצוע הפעולה).

6) כיוון אחרון במידה וישנם עציצים או מקומות אותם אנו רוצים להדגיש יותר עשו מסביבם תאורת דקים ובכך תעצימו ותתגישו את המקום הספציפי.
נשמח לתת חלק בבניית הדק עם תאורת הדק שלכם.

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם take deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button