מזיקים וחיות בדקים

מזיקים וחיות בדקים הם אחד מהבעיות חמורות שיש לנו בעולם הדקים ובעיקר בדקים מעץ.

מזיקים וחיות בדק

מזיקים וחיות בדק מה עושים?!

כאשר אנו מתקינים דק בגינה במרפסת או בפאנטאוז עלינו לקחת בחשבון שמזיקים רבים יכולים להופיע בכמה אפשרויות שונות.

1) מתחת לדק ניתן למצוא מזיקים רבים מנחשים עקרבים ועוד חיות רבות אשר מחפשות מקום חם וש קר וחשוך אשר הדק שלנו מייצר, את הרחקת המזיקים אי אפשר למנוע ב100% אך ניתן לצמצם את הימצאותם של החיות באמצעות הדברה מקדימה לפניי התקנת דק סינטטי או דק עץ, והדבר השני שאנו יכולים לעשות הוא לחסוך את פינות הדק וליצור "חצאיות " בעזרתם דקים שוכבים או לוחות חיפוי ובכך למנוע ממזיקים גדולים כמו נחשים להיכנס לנו לשטח שמתחת לדק.

2) כאשר אנו מתקינים דק מעץ שהוא אינו מחוטא,טבול ובעיקר בשימוש דק אורן יכול להימצא המון בברחשים או מעופפים שאנו נוהגים לראות בעיקר שהדק מרקיב לאחר מספר שנים ובעיקר במקום יש מים.

הדרכים שאותם אנו יכולים למנוע הם: שימוש בדק סינטטי דבר ראשון אשר לא נוטה להירקב ולהיות מצריך תחזוקה כמו דק מעץ טבעי, שימון הדק דאגו לשימון הדק בתקופות של חצי שנה עד שנה ובכך לנסות למנוע כמה שיותר את הרקבות הדק אורן או כל דק מעץ, שימוש בנקיון הדק ובדאגה שאין לנו מים עומדים על הדק ובכך נוכל למנוע את המעופפים שעל הדק.

מזיקים וחיות בדק

רבים מהלקוחות שואלים אותנו לגביי מזיקים אז אנחנו בtake-deck נוהגים לומר שדק הוא תמיד נמצא כמוצר חוץ ולכן לא ניתן להבטיח ב100% שלא יהיו מזיקים אך נוכל לבצע פעולות עצמיות למניעה של מזיקים וחיות בדק ככל האפשר.

השימוש בפלריגים שחורים או יוטות שחורות אשר אנו משתמשים למנוע מצמחייה לצמוח יוצרות חום גבוה מתחת לדק ולכן מומלץ להשתמש ביוטה אך יותר בהירות ובכך לא ליצור את החום שיוצר הצבע השחור.

השימוש בחיות מחמד אשר נמצאים בחצר הבית יכול גם הוא להוריד את כמות המזיקים כמו השימוש בחתולים וכלבים אשר מרחיקים את חלק מהמזיקים והחיות אשר מחפשות להיות מתחת לדק שלנו.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות