לצבוע דק סינטטי זאת השאלה

 מותר לצבוע דק סינטטי? זוהי שאלה שאנחנו נתקלים בה הרבה, התשובה לכך היא די ברורה שבמידה ונצבע את הדק הסינטטי שלנו הוא יאבד מהאחריות שלו.

שימון דקדק סינטטי הוא מוגן בתוסף uv ולא צריך לשמן אותו או לצבוע אותו כמו דק מעץ.
אומנם אם אנחנו משמנים אפילו בטיפה את הדק הסינטטי שלנו במעט שמן הדק יראה מצוין אך לטווח הארוך מנסיון שלנו זה לא מחזיק ולמעשה מה שקורה הוא שהדק הסינטטי לא סופל את השמן או הצבע או אנחנו שמים ועקב זה הצבע על הדק מתחיל להוציא קסקסים של צבע.
לא רק הקסקסים בנוסף לקסקסים שהצבע משאיר איתם הדק מתחיל להתחמם עקב הציפוי שלו הוא מתחיל לספוח עליו את החום על הדק ולמעשה השכבה שעל הדק נהיית רותחת.
אם בכל זאת פריעה לכם הדהייה של הדק הסינטטי ניתן ללטש אותו כמובן אם החומר הוא דק סינטטי ומלא ולא חלול ובכך לחדש אותו ולתת לא את המרקם והצבע הראשוני שלו בדיוק כמו שקיבלנו את הדק הסינטטי ביום הראשון.

טיפים לשמירת הדק הסינטטי:

1)המלצה שלנו בחרו צבע כהה כמו חום טיק או חום איפאה ובכך גם אם תהיה דהייה לדק הסינטטי שלכם עדיין הוא ישאר בעל גוון כהה וחם.

לצבוע דק סינטטי2)מעבר לכך כל הרעיון בדק סינטטי זה אי הצורך בתחזוקה ואם אתם צובעים או משמנים אותו אז תיקחו דק מעץ ולא דק סינטטי, כל דבר בטבע ידהה ובמיוחד שהוא בחוץ וחשוף לתנאי מזג האויור אצלנו.

3)בחרו דק סינטטי מלא בלבד אשר תהליך השיוף יהיה בכלל אפשרי, יש לקחת בחשבון כי אם אנו לוקחים דק סינטטי אמריקאי הוא ידהה לנו יותר מהר ויותר יאבד מצבעו משאר הדקים הסינטטים.

4)מומלץ לנקות את הדק באמצעות לחץ מים ולשפשף בעזרת מטאטא עד לקבלת הדק הדקי ובכך תראו שאתם מורידים שכבה מהדק והלכלוך והרבה מדהיית הדק היא למעשה אבק ולכלוך שהצתבר על הדק הסינטטי.

אנחנו מקווים שפתרנו לכם את השאלה האם מותר לצבוע דק סינטטי ובכל אופן לא ממליצים כלל לצבוע את הדק הסינטטי שלכם על מנת לאבד את האחריות לדק.

נשמח לעמוד לשירתכם take-deck

רוצים לראות איזה דק סינטטי מתאים לכם? לחצו כאן!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button