דק סינטטי דברים שלא ידעתם

דק סינטטי ודברים שלא ידעתם והגיע הזמן שתדעו,והמון סיטגמות ומיתוסים אשר את רובן אנו בכלל לא מודעים אליהם אז הנה כמה דברים שחשוב שתדעו ולא בטוח ידעתם.

דק סינטטי דברים שלא ידעתם בכמה טיפים לפניכם:

דק סינטטי ודברים של ידעתםדק הסינטטי הוא דק wpc לא משנה אם הדק הוא אמריקאי דק סיני או אירופאי wpc זה ראשי.

תיבות של ווד,פלסטיק,קומפיזיט ולכן זה לא משנה מה אומרים לכן על דקים סינטטים חשבו מחוץ לקופסא.

– הדק סינטטי לא משנה באיזה מדינה הוא מיוצר כי את המכונות תמיד אפשר לקנות בסין לייצר את דק התערובת בארץ. זכרו מה שמשנה זה חומרי הגלם שהפיקוח על הדק הסינטטי.

– דק הסינטטי מתחמם זאת עובדה! גם אם יגידו לכם אחרת יש פה אחוז פלסטיק מסוים הוא יתחמם יותר או פחות זה תלוי דק. למשל הדק האמריקאי המצופה או דק הpvc נוהג להתחמם יותר משאר הדקים.

-הדק הסינטטי דוהה כן כמו כול מוצר בעולם הצבע אינו נשאר אותו דבר וחלק ממנו יורד כמובן וככל שיש יותר צבע ותוסף uv הוא פחות דוהה אך כל דק דוהה בסופו של דבר.

– התקבצות והתפשטות זה אחד הדברים שאנחנו לא מודעים להם בכלל לפניי רכישת דק אז יש לשים לב דקים סינטטים.

רבים מהדקים נוטים להתכווץ ולהתפשט יותר מדק מעץ וזזים בין החום לקור כלומר שחם בדק מצומצם או נפתח ושקר הפוך .ההבדלים עובדים אפילו בין היום ללילה ויכולים לזוז עד ס"מ אחד בריווח לכן יש להצמיד את התשתית ככל שניתן.

– אין דבר כזה דק ללא תחזוקה כלל יש לזכור שכל דק צריך ורצוי לנקות עם הזמן ושהוא צובר לכלוך.

– האחריות ל25 שנים יש לבדוק למה היא משמשת ובמה כרוכה האחריות יש הרבה מהיבואנים והיצרנים רושמים בכתב האחריות הרבה סעיפים קטנים ובכך מתנערים מאחריות.

– דק סינטטי צריך להיות במרווחים קטנים של התשתית עצם היותו זז כמו כן הקשיבו לעצה הבאה רווחו את הדק ככל הניתן ויצרו מעבר של מים חלק ונקי.

– תמיד יש לשים לב כי יש לעשות פתח ביויב, הרבה מהמתקינים ינסו לחסוך עליכם בעבודה או בתשתית לעץ אורן לבן אל תחסכו להם בעבודה ובדקו את בעלי המקצוע תמיד.דק סינטטי ודברים של ידעתם

נשמח תמיד לעמוד לשירותכם take-deck

למגוון הדקים הסינטטים שלנו לחצו כאן!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button