דק ירוק

דק ירוק מהו דק הירוק ומהם הפיתרונות לכריטת העצים
כריטת העצים ביערות הגשם נהייתה תופעה מרגיזה, בכל שנות מאות אלפיי עצים נכרטים מידי יום, אירגונים רבים מונעים את כרטית העצים הלא חוקית ועוזרים לנו לשמור על כדור הארץ עוד.
בעקבות הארגונים האלו הוקמו כמה תחליפים לעץ הדק כמו דק במבוק ודק סינטטי אשר מטרתם להפחית את כריתת העצים ולשמור על העצים הקיימים, כמובן שלא רק לדקים כורתים עצים אלא לעוד הרבה שימושים אחרים כגון נייר רגיל אדניות ספסלים אבל זה הדרך שלנו דרך הדק ירוק לעשות קצת טוב לעולם ולשמור אותו ירוק יותר.

דק ירוק

דק הבמבוק והדק הסינטטי הם דקים ירוקים לגמריי אשר כל היותם עשוי מחומרי גלם ירוקים.
הדקים העשויים מדבקים שאריות עץ ופלסטיק אשר מיוצרים בטכנולגיה חדשנית ביותר מונעים אלפי כריטות מידי שנה בעיקר באזורים של ברזיל כמו כריטת עצי האיפאה שם.

דק ירוק

ההשפעות הקטנות של רכישת דקים דק ירוק הם משפיעות על האויור שלנו כן שמעתם נכון ועל הבריאות שלנו בדרכים כאלו ואחרות כמובן שלא רק האקולוגיות פה מדברת אלא גם עצם זה שאת הדק הירוק אין צורך לתחזק ובכך מונע מאיתנו הרבה מאוד מאמץ עבודה ובעיקר זמן במידה ואנו עושים זאת לבדנו, במקרה שנביא איש מקצוע שיעשה את העבודה בשבילנו בעל המקצוע לוקח בין 50-70 שקל על כל מטר מרובע של שימון חשבו על זה פעמיים בשנה שזהו הזמן שצריך לתחזק דק מעץ כמו איפאה טיק ואורן ותגיעו לאלפיי שקלים מידי שנה של חיסכון.

הדק הירוק שלנו:

את הדק הסינטטי שלנו תוכלו למצוא במגוון רחב מאוד של צבעים וטקסטורות שונות כמו דק לבן, דק אפור, דק איפאה ודק טיק אשר יכולים לדמות בצורה מושלמת את העצים השונים בהם משתמשים לדקים.

תודות לממשלות ולארגונים כמו גרין פיס המשלמות אלפי שקלים כל יום להקמת מפעלים ולמניעת כריטה בלתי חוקית על ידי פקחים אנו מקודמים ומשווקים את הדק סינטטי בעולם וכולנו פה לשמור על כדור הארץ ירוק יותר.

למגוון הדקים שלנו, לחצו כאן!

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button