פרגולות

פרגולות

פרגולות הם למעשה מוצר צריכה בסיסי לכל שיש יש לו בית פרטי.

הפרגולה היא למעשה קורת גג או כיסוי של השטח היוצר לנו צל ומקום נעים ושליו שנוכל להינות בו מבלי להיפגע מתנאי מזג האויור אם הם גשם או שמש אשר מפריעה לנו להינות מהחצר או המרפסת שלנו בבית.

לפרגולה שימושים רבים החל מפרגולה למרפסת או לפרגולה לחצר שלנו אך בשתי המקרים תפקידה של הפרגולה זהה והוא ליצור לנו את תחושת החמימות הביתית ואת הפרקטיות של ההגנה מפני מזג האוויר.

הפרגולה לבית שלכם יכולה להיבנות מזויות שונות בזכות החידושים של השנים האחרונות ולא חייבת להיות הפרגולה המוכרת שרובנו מכירים של 4 רגליים מע אלא פרגולה מעוצבת בדרכים אחרות וטובות.
אנחנו ב take-deck נשמח לתת לכם אפשרויות רבות אם זה פרגולה מעץ פרגולה אלומניום או כל פרגולה אחרת אשר יכולה להתאים לכם בחיפוש הפרגולה המושלמת בשבילכם.

סוגי הפרגולות משתנים רבות אם זה בבחירת בעל מקצוע שמחירו משתנה על לפי המקצועות והוותק שלו, על פי חומרי הגלם והקירוי אשר נעים מעץ אורן לפרגולה סינטטית או פרגולת אלומניום ועד לבחירת השטח אשר משנה מאוד את גודל העבודה והתמחור שלה.

מחירי הפרגולה שלנו:

אחרי שtake-deck נכנסה לשוק הישראלי על מנת לעשות מהפכה בתחום הדקים והחיפוים ועד לפרגולות אנו מתחייבים למחירים הטובים בישראל ולעבודה מקצועית בבניית הפרגולה.

מקצועיות בבניה הפרגולה:

המקצועיות שלנו בבניית הפרגולה נובעת משנות ניסיון רבות בתחום העץ והפרגולות ומתחייבים לעבודה מושלם עם פנישים יפים עד שאתם הלקוחות תהיו מרוצים ככל הניתן מהעבודה.

חומרי גלם לפרגולה:

חומרי הגלם לבניית הפרגולה המושלמת הם מגוונים אשר נובעים מחומרי גלם שונים ולפיכך מחירי הפרגולות וחומרי הגלם משתנים, חומרי הגלם שלנו באיכות הגבוהה ביותר בהתחייבות!.

לאחר שנות ניסיון רבותשל בניית פרגולות אנו מציעים לכם מגוון מתקינים מורשים מתאמנו אשר עברו הכשרה מקצועית והוכשרו על ידינו להיות כמתקינים מורשים בחברה, מתקינים אשר בתחילת דרכם יאלצו לעבוד תחת פיקוח שלנו ולהיות כפופים להנחיותנו.פרגולות

נשמח לעמוד לרשותכם בבחירת הפרגולה המושלמת עבורכם take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button