גדר סינטטית

 

גדר סינטטיתגדר סינטטית זהו החלום שכל כל מי שהיה לו גדר מעץ ונמאס לו מתחזוקה
הגדר הסינטטית באה כמה אופנים או גדר wpc שזוהי גדר עץ עץ ופלסטיק ביחד או גדר של pvc שזוהי הגדר הלבנה שאנו מכירים.

ההבדלים בין הגדר הסינטטית היא במחיר ובנראות ומתאימה לסוגי לקוחות שונים.

גדר wpc-

זוהי גדר המורכבת ברובה מעץ משילוב פולימר אשר מעניקה אורך החיים גדול לגדר, מלבד הנראות של הגדר המגיעה במגוון רחב של צבעים ועוביים הצורך באי תחזוקה פשוט נותן לנו שקר ואנו יכולים להנות יותר עם הילדים.
הגדר העשוי מ65 אחוז עץ וכ35 אחוז פלסטיק מגיעה עם 20 שנות אחריות ללא צורך בטיפול שכולל צביעה ושימון מידי שנה כמו בגדר העץ .

גדר pvc-

זהו הגדר הפפולארית בקרב הגדר הסנטטית עצם היותה זולה מאשר רובה הגדרות, הגדר המורכבת מ100 אחוז פלסטיק מגיעה אף היא עם 20 שנות אחריות ללא צורך בתחזוקה ובטיפול כלל.

המראה הפלסטי שלה לא מתאים לכל אחד לכן מומלץ לראות איך נראית הגדר לפניי הרכישה.
את הגדר הסינטטית ניתן להרכיב באלמנטים שונים ומגוונים באמצעות עמודים מעץ ואלומניום אר נותנים לגדר יציבות וחוזק ומונעים מנפילתה.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של צבעים ואף ניתן לצבוע ת עמודי הגדר הסינטטית בכל מיני צבעים וגוונים שונים ובכך ליצור לבית את התחושה שרציתם.

בסופו של דבר עוד לפניי שאנחנו נכנסים לבית אנחנו רואים את הגדר מבחוץ וככל שהגדר תהיה מעוצבת יותר ככה התחושה של הכניסה לבית תהיה יותר יוקרתית לכן אנו ממליצים להשקיע בגדר לאורך שנים בלי תחזוקה כלל כי כמו שאנחנו מכירים רוב הישראלי לא משמנים וצובעים כמו המומלץ פעמיים בשנה את הגדר ולכן הגדר מעץ הוא אינו מתאים לכל אחד ולא לקוח.

מחירי הגדר סינטטית:

מחירה של הגדר הסינטטית מאוד משתנה בהתאם לסוגה ולעמודים ניתן היום לקנות סט של גדר סינטטית אשר מגיעה עם עמודים מאלומניום, כיפות, ולוחות עץ בגדלים שונים
את הגדר הזאת ניתן להרכיב באופן עצמאי ובכך לחזור אלפיי שקלים בהתקנת הגדר הסינטטית
אם אנו בכל זאת רוצים שבעל מקצוע ירכיב לנו מחירי חומרי הגלם לגדרות סינטטית הוא נע בין 200 שקלים ועד 400 שקלים למר מרובע.

נשמח לעמוד לשירותכם tack-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות