גדרות

גדרות

 

גדרות הם דבר שבכל בית חייב שיהיה, הגדרות שאנו בtack-deck מתעסקים אלה גדרות מכל סוגי העצים וגדרות סינטטים.

הגדר מלבד עצם היותה תוחמת את השטח או את הבית שלנו היא למעשה גם חלק מרכזי מן החצר ומן הבית.

הגדר מראה את מה שאנו משדרים בתחושת הגן והבית ומכרעת איך עוד לפניי שאנחנו נכנסים לבית לכן חשיבותה של הגדר היא גדולה מאוד. גדרות מעץ- גדרות מעץ הם למעשה הפתרון הנפוץ והמוכר אם זה גדר מעץ איפאה או גדר מעץ אורן.

הבחירה בגדר העץ היא הבחירה החמה והבייתית אשר גדר העץ מביא עימה, הרכבת גדר מעץ באה במספר אלמנטים גדול מאוד בחיבורים גלויים ומוסתרים ובעל מראים וגדלים שונים.
כל גדר מעץ מצריכה תחזוקה שנתית המומלצת לשימור הגדר לאורך שנים לעומת הגדר הסינטטית.

גדר סינטטית-

גדר סינטטית מתחלקת לשני חלקים או גדר pvc שבדיוק כמו הדר pvc המראה שלא תעשייתי ולא מזמין כמו שאנו מכירים את הגדר הלבנה הנפוצה או בשימוש גדר wpc שבוהי גדר של עץ בשילוב פלסטיק המגיע במגוון רחב של מוצרים וגם מבלי הצורך בתחזוקה של שימון וצביעה לאורך הזמן.

ישנם מגוון רחב של גדרות כמו גדר מפח גדר במבוק או גדר אלומניום אך עלינו לזכור כי המחירים משתנים בהתאם לחומרי הגלם.

מחירי גדר:

גדרותמחיר גדר במבוק- הבמבוק הרגיל הוא המחיר הזול ביותר שנוכל למצוא לגדר אך היא גם הגדר אשר מחזיקה הכי פחות מעמד זמן וכעבור תקופה קצרה הוא מתחיל להשחיר ולהתבלות.
מחיר גדר אלומניום- מחיר גדר אלומניום הוא המחיר הגבוה ביותר מכיון שהינו מגיע עם אחריות מקיפה אשר נשארת לאורך שנים רבות בחצר שלנו, הגדר מגיע במגוון רחב מאוד של צבעים ולכן הפפולאריות שלה הגיע גם לישראל.

מחיר גדר עץ-

מחיר גדר מעץ הוא מחיר משתנה בהתאם לסוג העץ בוא נבחר. גדר עץ אורן היא הגדר הזולה ביותר וגדר עץ טיק היא היקרה ביותר חשבו אלה גדר אתם צריכים והתייעצו איתנו.

מחיר גדר סינטטי- מחיר גדר סינטטי הוא גם משתנה כמו גדר העץ ותלוי pvc ( הגדר הלבנה ) או גדר wpc שמכילה עץ בשילוב פלסטיק. כמו כן שני סוגי הגדר מגיעים אחריות מקיפה אצלנו של מעל ל20 שנה ללא צורך בתחזוקה ובשימון.

 

נשמח לעמוד לרשותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות