ניקיון דק ודק סינטטי

ניקיון דק ודק סינטטי מחייב!

דק מצריך מאיתנו ניקיון שרבים לא מודעים אליו. אז כל כמה זמן עלינו לנקות אותו ואם אילו מוצרים?

הכול בכתבה הבאה:
דק מעץ ודק סינטטי נוטה להתלכלך בשל היותו ממוקם כריהוט וכמשטח דריכה בחוץ ולכן עלינו להבין כי התחזוקה חייבת להיות גם אם מדובר בדק סינטטי.
דק מעץ חשוב שיהיה משומן היטב ומטופל ובכך אינו יספוג כתמים צבע או כל דבר כזה או אחר העלול להתווסף על המראה העליון של הדק, לעומת הדק הסינטטי שהוא לא מצריך שימון אך מניסיון שלנו גם הוא נוטה להתלכלך ואותו צריך לשטוף רק עם מים וסבון ועוד כמה אלמנטים שמשפיעים מאוד על מראה הדק הסינטטי:
זרם מים
מים חמים
סבון ומטאטא
owatrol שזהו סבון מיוחד לדקים

ניקיון דק
סידרנו לפניכם את השלבים שעליכם לעשות לפניי הטיפול בניקיון דק סינטטי:

שלב א:

ברגע שרכשת את הפריטים אשר יכולים היות בכל בית בישראל נתחיל בעבודה השלב הראשון יהיה לפנות את כל החפצים מהדק ולעבור עם מטאטא על כל הדק (מומלץ לשטוף עם זרם מים או גרניק שזהו לחץ מים גבוה את כל משטח הדק).

שלב ב:

השלב השני לאחר שפינינו את כל המשטח ולפינינו משטח דק נקי עלינו לשים סבון ומומלץ סבון של חברת owatrol שזהו סבון מיוחד לדקים ואינו פוגע בדק הסינטטי או אם אין ברשותכם את הסבון ניתן בסבון רגיל המצוי במטבח, לקחת מטאטא ולשפשף את הדק עד להוצאת כל הליכלוך.

*שימו לב, הוצאת הליכלוך בהתחלה יהיה גדול ולכן ייתכן שיהיה עליך לעשות את התהליך הזה כמה פעמים על הדק אשר אינו בשמש או בקרבת עצים.

שלג ג:

השאירו את תערובת מנקה Owatrol או מים חמים על פני השטח במשך כמה דקות לפני שטיפה הלוחות.ולאחר מכן נקו שנית את משטח הדק באמצעות מים כמו כן יש לודא שכל נוזל ניקוי או סבון ופסולת הוסרו בהצלחה מן הלוחות לפני היציאה לייבוש ומומלץ אפילו להעביר סמרטוט או מגב על פני השטח לקבלת משטח נקי ומסודר. לאחר מכן תוכלו לשוב ולהחזיר את החפצים שהיו מוכנים על הדק וסיימנו את נקיון הדק לפעם הזאת.

ניקיון דק
אנחנו בtake-deck תמיד לשרותכם בכל שאלה או ייעוץ מקצועי עבור דק סינטטי >> לחצו כאן

זכור אנו ממליצים לעשות את תהליך ניקיון דק לפחות פעמיים בשנה (דק נקי הוא דק מטופל וללא בעיות)

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button