מקלחון מעץ

מקלחון מעץ הוא למעשה מקלחת עץ לגינה המתאימה במיוחד למי שיש בריכה או ג'קוזי בחצר.

מקלחון מעץהמקלחת לגינה היא פתרון למי שהוא רצח ונפש במים אשר מכילים חמורים כגון כלור  כדק לבריכה או לג'קוזי והמקלחת נמצאת שם לפניי הכניסה לבית.

מקלחון מעץ הוא למעשה אחד הפתרונות האסטטים ביותר אשר נותנים למקלחת להיות למהנה יותר ולעיצובית יותר.

כיום המקלחות מעץ יכולות להיות מדק סינטטי או מדק איפאה אשר הינם חומרים מלאים הניתנים לחיתוך ולעיגול לפי צורת המקלחת ולפי הדרישה.

בשנים האחרונות הבינו את היופי של מקלחות העץ והשימוש שלהם התחיל להיות פפולארי, מכיוון והשימוש הוא מעץ מלא ישנה אפשרות ליצור מהלוחות ליסטים שאלה הם בעצם לוחות דק פרוסות לפי המידות אותם אנחנו מבקשים ובכך ליצור תחושה יוקרתית ויפה למקלחת שלנו.
מקלחון מדק סינטטי:
המקלחון הסינטטי הוא אחד האפשרויות הטובות ביותר לבניית מקלחון מעץ מכיוון שהוא אינו מצריך תחזוקה כלל, וניתן לחיתןך על פי מידה עצם היותו חומר מלא בדיוק כמ דק האיפאה או כל דק מעץ אחר.
כמובן שהדק לא סופח את המים ואת הכלור היוצא מאיתנו ולכן יותר עמיד פניי החומרים של הבריכה.

סוגי עץהיכן ממקמים את המקלחון מעץ:

את המקלחות מעץ מומלץ למקם במקום נגיש אשר יוכל לאפשר למים לזרום לביוב ולא יסתיר לנו חלק מרצועת הגינה.
על המקלחון להיות קרוב לשטח הג'קוזי או הבריכה ולהיות נגיש לשטיפה לאחר השימוש.

בניית מקלחון:

את בניית המקלחון ניתן להרכיב לבד אם הנכם יכולים ויש לכם את הכלים הנדרשים או להשתמש בעזר בעל מקצוע המתמחה לעבודות עץ. המקלחון מונח בעזרת תשתית אלומניום או עץ לרוב ויכול להתעגל בדיוק לצורה שאנו מבקשים.
הצינור יכול להיות מאחורי לוחות העץ שאנו רואים ובכך ליצור תחושה יוקרה וטבעיות של העץ הטבעי ולא לראות כלל את המתחרש. מעבר לנראות ניתן גם במשטח הרצפה להניח את לוחות הדק או לוחות דק סינטטי ובכך לא לראות איפה המים יורדים לביוב וליצור תחושה נעימה וחמה.

המקלחון מעץ נותן מראה יוקרתי ויפה לגינה שלכם וחלק בלתי נמצא מהגינה באזורי מים.

נשמח לעמוד לשירתכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button