מכונות שטיפה לדקים ופרקטים

אין ספק שפרקט מכניס הרבה עניין בבית והוא יכול לעצב אותו מחדש, אך עם הזמן גם הוא יתלכלך ותצטרכו לדאוג לו לניקיון הולם. לא פשוט לנקות את הפרקט בוודאי כאשר מדובר בפרקט עץ מלא, כאשר הבעיה הזו נפוצה גם אצל הדקים שיכולים לעטר את המרפסת או החצר. אז איך מנקים?

מכונת שטיפה לדקים ואופן פעולתה

מכונות שטיפה לדקים שהם חלק מחידוש דקים שינו לחלוטין את האפשרות שלנו לקבל עסק, מפעל או בית נקי. למעשה מכונות אלו נפוצות בכל המגזרים כאשר לא רק מכונות שמיועדות לדקים קיימות אלא גם מכונות שמיועדות למרצפות, למשטחי אספלט, משטחי בטון וכולה. ישנן מכונות שיכולות לנקות מספר רב של משטחים ובין היתר גם פרקטים ודקים שידועים כחומרים רגישים מאוד. כאשר מדובר על פרקט או דק סינטטיים אז הרבה יותר קל לנקות אותן אף כשאלו פרקטים ודקים מעץ מלא זו בעיה אחרת, כאשר העץ רגיש מאוד. אופן פעולת המכונה היא קרצוף ושאיבת אבק ממש  כמו מטאטא כביש, והניקיון יעיל ויסודי.

מה היתרונות של מכונות שטיפה?

יש מספר יתרונות משמעותיים ביותר בשימוש במכונות שטיפה כאשר בראש ובראשונה מדובר על ניקיון הרבה יותר יסודי ממה שאתם מכירים. במקום לנקות במאמץ פיזי רב ולאחר מכן לקבל ניקיון שאינו מושלם, אפשר לנקות עם מכונת שטיפה שתעשה הכל באופן אוטומטי ותסיר את הכתמים הכי קשים שיש. כמו כן המכונה יכולה לנקות בצורה מהירה הרבה יותר כאשר כל מכונה כזו חוסכת לכם שעות ארוכות של ניקיון. מכונת שטיפה יכולה לנקות משטח גדול מאוד על ידי הפעלה של אדם אחד מה שיכול לחסוך לעסקים ולמשרדים רבים זמן רב, ובכך גם עלויות רבות בעקבות הניקיון.

כיצד נשיג מכונת שטיפה?

כדי לנקות את הפרקטים והדקים שלכם באמצעות מכונות אלו אתם חייבים לבחור באחת מהאפשרויות: האפשרות הראשונה היא כמובן לרכוש מכונה כזו, כאשר זו האפשרות היקרה ביותר אך היא יכולה להשתלם למשרדים או עסקים שצריכים לנקות את המקום באופן קבוע. קיימת גם אפשרות לבחור בשירותי ניקיון מטעם חברת ניקיון שיוכלו להעניק לכם גם את השירות הזה, כאשר שירות כזה יהיה הכי נוח כיוון שאפילו עם המכונה לא תצטרכו לנקות. האפשרות השלישית היא לנקות באופן עצמאי אך להשכיר את המכונה הזו כאשר ההשכרה יכולה להיות לפרקי זמן משתנים.

מה היתרונות של השכרת מכונת שטיפה?

ניתן להשכיר מכונות שטיפה ממגוון רחב של חברות ניקיון אך יש גם את אותן החברות שמשווקות את המכונות הללו בארץ והן יכולות לדאוג לכם להשכרה לפרק זמן שיהיה בדרך כלל מחצי יום והלאה, כאשר נפוץ מאוד להשכיר את המכונה לחצי יום עד 24 שעות. חשוב לזכור שהשכרת המכונה יכולה לפתור לכם הרבה בעיות, כמו למשל הצורך לאחסן את המכונה, וזאת למרותש יש מכונות קטנות מאוד בימינו. בנוסף לאי הצורך שלכם למצוא לה מקום לאחסון, אתם יכולים לקבל מכונה חדישה בלי להסתבך עם התיקונים שלה, התחזוקה או העלויות השוטפות.

כל כמה זמן צריך לנקות?

את הדק והפרקט שלכם אתם חייבים לנקות באופן קבוע כאשר מוטב לנקות אותם לכל הפחות פעם בחודש. יכול להיות שניקיון פעם בחודש נשמע לכם כמו ניקיון מסובך מאוד אך למעשה אתם יכולים לנקות את המקום בקלות עם מכונת שטיפה, ואז אין לכם שום תירוצים. ניקיון כזה יהיה מהיר מאוד וככל שתנקו את הפרקטים והדקים שלכם באופן שוטף יותר, אתם יכולים לנקות בקלות רבה יותר מפעם לפעם כאשר הכתמים לא נטמעים והלכלוך לא מצטבר לממדים גדולים מאוד.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button