מדידת דק

אז איך עושים זאת מקצועית מדידת דק מה הדברים שחייבים לדעת זוהי שאלה שמעסיקה אותנו ברמה היומית.

כיצד מודדים דק

 

לפניי כל בנייה של דק יש לסרטט את המקום שהדק יהיה מונח עליו על יד מטרים רצים או על ידי שטח מרובע.

את השטח יש עלינו לחשב לאורך ולרוחב על מנת לדעת כמה לוחות אנחנו נצתרך למלא את המשטח.

תחילה אם אתם יכולים סרטטו את השטח באופן פשוט על ידיד סקיצה פשוטה ולא חייב רק על ידי תוכנת מחשב, אחריי שסרטטנו יש להשתמש באמצעי מדידה.

 

אמצעי מדידה לדק:

1) יש אפשרות להשתמש במד לייזר- שזהו מד אשר נוקדת לייזר בין נקודות הדק ובכך יכול לחשב לנו את המרחק לאורך ולרוחב ולחשב לנו אפילו כמה יש בדיוק במ"ר.

2) האפשרות השנייה היא השימוש במטר רגיל מומלץ להשתמש במטר שהטווח שלו כמה שיותר גדול ובכך להגיע לכמה שיותר מרחק מבלי לעשות חיבורים באמצע.

יש נה אפשרות להשתמש בכל דרך אפשרית אשר אנו רואים לנכון אפילו אם יש תוכנית של הבית.
את מדידת הדק חשוב לעשות בקפדנות על מנת שיהיה לנו מידות מדויקות לפניי הזמנת חומר הגלם ובכך נחסוך הובלות מיותרות על נתונים שגויים במידדת השטח.

 

מדידת דק מדויקת

 

לאחר שביצענו את מדידת הדק ובחרנו בסוג הדק המתאים עבורנו אם זה דק מעץ או דק סינטטי יהיה עלינו לחשב כמה לוחות בדיוק להזמין.

את התקנת הדקים והתשתית יש לחשב בדרך כלל לפי שתיב הערב מכיון ולוחות הדק מגיעות בלוחות אחידות ולא תמיד נכנסות כלוחות מדויקות בשטח שלנו, רוב מידות הדקים הסינטטים הם 3.6 מטרים ולכן יש להתייעץ עמנו לאחר חישוב השטח ולפניי הזמנת הלוחות.

אם אנו משתמשים בלוחות שטיב הערב אנחנו יכולים לנצל את השטח בצורה המרבית ביותר מבלי לאבד פחת או לא הרבה לוחות פחת. אם השטח שלנו לא מגיע לפי מידות אחידות המותאמות לדק יש עלינו לקחת בחשבון שיכול להיות פחת ושלא נשתמש בלוחות במלואם ויהיה שאריות דק.

לכן עלינו לקחת בחשבון כמה לוחות דק כספייר ולאחר סוף התקנת הדק נזכה אתכם במידה ושארו לכם לוחות שלא השתמשתם, כמובן ויש לשמור את הלוחות על מנת שלקוחות אחרים יוכלו להשתמש בלוחות הדק.

מדידת הדק יכולה להיות לא קלה לעתים ולכן יש להשתמש בעוזר אשר ירשום את הנתונים או בבעל מקצוע אשר יוכל למדוד לנו את שטח הדק בצורה הטובה ביותר.

בעת ההזמנה ולאחר מדידת הדק נוכל לקחת מכם את מידות השטח הרץ או את מידות השטח המרובע ובכך לדעת כמה לוחות עליכם להשתמש בהתקנת הדק.

נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button