לכה או שימון דק סינטטי |  האם אפשרי בכלל?

לכה או שימון דק סינטטי | האם אפשרי בכלל?

לכה או שימון לדק סינטטי מותר? ובאיזה סוג

יש לכם דק סינטטי ואתם לא בטוחים האם מותר לכה או שימון לדק סינטטי או לצבוע אותו ב לקה כל התשובותתשתית דק

בשנים האחרונות נתקלנו בתופעה קצת חוזרה לדעתנו שלקוחות מורחים לקה על הדק הסינטטי אז נכנסו לשורש העניין ומצאנו כמה פתרונות שלא מחייבות אותנו ב לקה או שמן לדק .אז מה גורם ל לוקחות למרות זאת לשמנו.

דקים סינטטיים אומנם לא מצריכים תחזוקה אבל ישנם לקוחות אשר מתלוננים על כתמים ושריטות על פני השטח לרוב אלו הם.

חשוב להבין שחלק מהדקים אשר נקראים wpc אינם מוגנים ויכולים ליצור בעיה של שריטות וכתמים בלתי רצויים אשר יכולים להרוס את המשטח כולו.

במידה וישנם תופעות אלו מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע או עם יבואן החומר אך חד משמעית לא לעשות שימון או צביעה ללא קבלת אישורו. ( במידה ועשינו זאת האחריות שלנו נאבדה כי בדרך כלל אסור למרוח חומר אשר לא מתאים לתחזוקה השוטפת).

חשוב לדעת כי החומר בדרך כלל יוצר שכבה מחלקיה מכיוון הוא אינו נתפס בצורה אופטימלית ולכך המשטח עלול להיות מחליק.

אז מה עושים במידה והדק הסינטטי כבר לא נראה טוב הנה כמה פתרונות שחייבים לדעת:איך מורידים כתמים מדק

1) במידה ויש כתמים יש לשפוך מים חמים על פני הדק להמתין מספר דקות ולנגב, רוב הכתמים בדרך כלל יצאו .
במידה והכתם עדיין לא יצא ניתן להשתמש במסיר שומנים.

2) שטפו היטב את המשטח באמצעות מים או לחץ מים חזק מטאטא וסבון לפניי וקבעתם שאלו הם כתמים אשר לא ניתנים להסרה ללא חומר, וראו אם בכלל זהו לא אבק או סימנים של בוץ.

3)במידה ובחרתם בכל זאת להשתמש בחומר מגן דאגו כי המוצר יתאים לסוג הדק ולא יתקלף לאחר מספר קצר של שנים. מומלץ להתייעץ איתנו לפניי השימוש

*רוב המוצרים אינם נתפסים בצורה אופטימלית על גביו ולכן הוא נוטה להתחמם יתר על המידה ואף אפילו למצב שבו החומר העליון יכול להיסדק במידה והא אינו חזק מספיק.

*דאגו לשמור את הגלון או פח השמן של החומר בו השתמשתם ובמידה ותחליפו לוחות תדעו בדיוק באיזה חומר מדובר ולא שיהיה מספר לוחות אשר יהיו בצבע שונה מאשר שאר הלוחות.
* כמו כן ישנם מספר חברות אשר מביאות דקים כמו טייק דק מלאים ובכך במידת הצורך ניתן תמיד לשייף את פני השטח העליון וליצור משטח חדש ונקי לגמרי מבלי לעשות חידוש דק.

 

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
?