כמה עולה דק סינטטי?

כמה עולה דק סינטטי

כמה עולה דק סינטטי היא שאלת השאלות אשר רבים מהלקוחות שלי שואלים אותי והתשובה לזה היא ברורה!

קודם כול בראש ובראשונה ישנן שלוש אפשרויות או לקנות את חומרי הגלם ולקחת מתקין חיצוני, או שאתם תתקינו, או לקנות את הדק ביחד עם העבודה, שזוהי ההמלצה שלנו מאחר ואתם מקבלים עסקת חבילה ולא תצטרכו ללכת ולחפש אחר מתקין הדק ובעל חומרי הגלם אלא להכול יהיה בית אחד לכל פנייה.

עלות של דק סינטטי מאוד משתנה וזה תלוי רק בכם ובשטח של הדק שלכם.

שאלת ה"כמה עולה"? היא לא שאלה נכונה כי מגוון הסוגים הוא גדול מאוד ומשתנה בהתאם לשטח, לסוג הדק, לצבעו , לבעל המקצוע או שאתם מתקינים זאת לבד, או בעוד פרמטרים שונים.

מהם השלבים לפני קביעת כמה עולה דק סינטטי:

1)ראשית לפניי קביעת המחיר עלינו לבדוק קודם כול את השטח או להתייעץ עם אחד הקבלנים שלנו. לאחר המדידה עלינו לבחור את סוג הדק, מומלץ תמיד לראות את הדק באופן מוחשי לפניי הרכישה.
לאחר שבחרנו את צבע הדק ובדקנו בין אם זהו דק חלול מצופה או מלא כמו שאנחנו ממליצים ביותר לשימוש בדק לגינה עלינו לבדוק עוד מספר דברים.

2) קביעת בעל המקצוע- זהו השלב שעלינו לבחור בקבלן או לעשות דק עשה זאת בעצמך שזוהי שיטה מומלצת מאוד למי שרוצה לחסוך בעלויות הדק שלו.
כמו כן המחיר נע בין סוגי המתקינים ובשטח הדק.

3) לאחר שקיבלנו החלטה מי בפועל יתקין את הדק שלנו עלינו לבדוק אם יש לפנות את השטח לגמרי ולהתחיל בעבודה או לתת לבעל מקצוע להחליט.
כעת לאחר שבדקנו את שלושת השלבים האלה, ניתן להגיע למסקנות לבי מחיר הדק הסינטטי או לגביי מחיר הדק שלכם לגינה.

אז מהם העלויות בסופו של דבר של דק סינטטי?

טווח המחירים של הדק הסינטטי כחומר גלם נע בין 180 ש"ח ועד ל-315 ש"ח לפניי מע"מ והובלה.
טווח המחירים לעבודה נע בין 190 ש"ח ועד ל-250 ש"ח תלוי בשטח ובעבודה.

יש לזכור כי עלינו לקחת בחשבון עוד אלמנטים נוספים כגון: ההובלה, הפינוי, המע"מ והתשתית שרבים לא לוקחים בחשבון לפניי קניית הדק.

אנחנו בטייק דק בכל אופן תמיד ממליצים להזמין איש מקצוע או אותנו על מנת שנסביר לכם את הדברים בשטח ונמדוד במדויק את השטח לפניי הקנייה.

למבחר הדקים שלנו לחצו כאן!

נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות