כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה זהו אחד ההתרונות שלנו, כיסוי הבריכה באמצעות דק הוא אחד האלמנטים הקשים ביותר בהרכבת דק ולא כל מתקין אפילו מתקינים מעתים בישראל יודעים כיצד לעשות זאת.

כיסוי דק לבריכה

אז מהם האפשרויות בכיסוי  דק לבריכה:

יריעת בד- יריאת הדק הכחולה הוא הפתרון הזול ביותר לבריכה ורבים נוטים להשתמש בו בגלל מחירו הזול.
ריצוף עולה- יש כיום טראנד של בריכה עולה אשר בלחיצת כפתור במים מתנגזים למיכל והריצוף של הבריכה עולה ויורד בריכה זו נקראת בריכה אידראולית והיא יקרה מאוד לבריכות השחייה
הפתרון השלישי שלנו הוא ריצוף הבריכה בדק ומסביב לבריכה בדק.
לפתרון זה מספר אופציות:

1: כיסוי על ידי מנוע עם מסילות הזזה.

2: פתיחה ידנית של הבריכה באמצעות כוח פיזי אך לא גדול בשל גלגלים מצידי הבריכה.

3: פתיחת הבריכה למלא ממש כמו פתיחת ספר וההזת הדק המחולק לצדדים.

הפתרון אותו אנחנו מייעצים הוא פתיחה על ידי מנוע בשימוש דק סינטטי מכייון שדק מעץ יכול להירקב מהר מאוד עם החשיפה למים שמש וחומרי ניקיון הבריכה לכן כיסוי הבריכה מדק מומלץ בדרך זאת.

מהם המחירים עבור כיסוי דק לבריכה:

המחירים מאוד משתנים בהתאם לגודל  כיסוי הדק לבריכה העבודה של הדק סביב הבריכה ואיזה סוג מנוע אלינו להתאים לבריכה ולתת לכם הצעת מחיר במקום לאחר תיאום טלפוני.

כיסוי דק לבריכה

מהם הדברים עלינו לשאול בשיחה הטלפונית:
הדברים שאותם אנו בעלי המקצוע אוהבים לשמוע הוא מה גודל הפרויקט למתי צריך את אופן הביצוע וזה על מנת לדעת האם אנו יכולים לבצע את העבודה בזמן המתאים לשני הצדדים והאם שווה העבודה מבחינה כלכלית.
הדבר הנוסף שאנו אוהבים לדעת הוא מה יש מסביב, הרבה מאוד פעמים יש ללקוח בקשה לפנות חומרים וחפצים מהשטח ולזרוק אותם יש להבין שזמן העבודה שוו כסף ושלא תמיד נוכל לבצע זאת בחינם כי במידה והפינוי גדול יש להזמין צפרדע שתפנה את הפסולת למקום מיוחד פינוי פסולת.
כמו כן צריך לבדוק מקומות בהם יש גובה כיצד נעלה את הבריכה ואת הדק לכיסוי הבריכה.

נשמח לעמוד לשירותכם take dake

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
?