כיסוי דק לבריכה – דקים לבריכה

כיסוי דק לבריכה זהו אחד היתרונות שלנו. כיסוי הבריכה באמצעות דק הוא אחד האלמנטים הקשים ביותר כאשר מתקינים דקים לבריכה ולא כל מתקין יודע כיצד לעשות זאת.

אנו מתמחים בכל הקשור  להתקנת דק לבריכה וכיסוי דק לבריכה ועושים זאת כבר מעלה מעשור.

כיסוי דק לבריכה

אז מהן האפשרויות עבור כיסוי  דק לבריכה:

יריעת בד- יריעת הדק הכחולה הוא הפתרון הזול ביותר לבריכה ורבים נוטים להשתמש בו בגלל מחירו הזול.
ריצוף עולה – יש כיום טראנד של בריכה עולה אשר בלחיצת כפתור במים מתנגזים למיכל והריצוף של הבריכה עולה ויורד בריכה זו נקראת בריכה אידראולית והיא יקרה מאוד לבריכות השחייה
הפתרון השלישי שלנו הוא ריצוף הבריכה בדק ומסביב לבריכה בדק.
לפתרון זה מספר אופציות:

1: כיסוי על ידי מנוע עם מסילות הזזה.

2: פתיחה ידנית של הבריכה באמצעות כוח פיזי אך לא גדול בשל גלגלים מצידי הבריכה.

3: פתיחת הבריכה למלא ממש כמו פתיחת ספר וההזת הדק המחולק לצדדים.

הפתרון אותו אנחנו מייעצים הוא פתיחה על ידי מנוע בשימוש דק סינטטי מכייון שדק מעץ יכול להירקב מהר מאוד עם החשיפה למים שמש וחומרי ניקיון הבריכה לכן כיסוי הבריכה מדק מומלץ בדרך זאת.

מהם המחירים עבור כיסוי דק לבריכה:

המחירים מאוד משתנים בהתאם לגודל  כיסוי הדק לבריכה העבודה של הדק סביב הבריכה ואיזה סוג מנוע אלינו להתאים לבריכה ולתת לכם הצעת מחיר במקום לאחר תיאום טלפוני.

כיסוי דק לבריכה

דקים לבריכה

 כאשר בוחרים דקים לבריכה מתוך המבחר הרחב, עלינו לשקול כמה וכמה דברים כמו איזה סוג של דק אנו רוצים, מה התקציב העומד לפנינו, וכמובן .הנראות ויופי של הדק בשילוב הבריכה

האפשרויות שעומדות בפנינו הם או דק מעץ או דק סינטטי שגם פה ישנם כמה וכמה סוגים לבחירה. רבים מהישראלים בוחרים בדק איפאה כפיתרון עבור דק לבריכה אך האם זהו הדק  הנכון לבחירה?

אז זהו שלא בטוח, הדק בגוון החום של האיפאה אומנם מאוד מאוד חמים ויפה, אך יש לו חסרונות רבים כמו יכולת ספיגת הכלור, צורך בתחזוקה שנתית ודהייה עד מצב של הפיכתו לאפרורי עם הזמן.
דק האיפאה הוא הדק הנפוץ ביותר סביב בריכות שחייה בישראל ומחירו נע בין 240 ל270 שקלים לכל מטר מרובע ברוחב 13.
אלמנט נוסף שעלינו לחשוב עליו הוא הנושא של החלקה

 מסביב לבריכה מומלץ מניסיון לקחת דקים לבריכה כגון דק הבמבוק או דק סינטטי אשר מגיע עם חירוץ עליון ובכך נקבל משטח עם יכולת אנטי סליפ גבוהה מאוד גם כאשר הילדים רצים על הדק שהוא רטוב, דבר זה יכול להיות מסוכן מאוד ומניסיוננו כדאי לקחת את הדבר בחשבון.

 דק לבריכה מחומר סינטטי

הדק הסינטטי מומלץ מאוד מסביב לבריכות, מכיוון שהוא אינו צורך תחזוקה שוטפת, אך גם לא סופח כתמים וכלור אלא עם כן הדק הוא דק סינטטי לא מצופה שאז הוא סופח ממש כתמים  בצידו העליון  (אנו ממליצים לבדוק את תוצרת הדק לפניי הרכישה)
דק סינטטי לבריכה מגיע עם בין 10 עד 25 שנות אחריות על כתמים, דהייה שמן, עיוות וכו ולכן הוא נמצא כמתאים במיוחד באזורים קשים כמו סביב הבריכה.

אלמנט נוסף הוא גוון הדק שעלינו לחשב עם צבע הבריכה, המים, החצר והפסיפס אם יש בבריכה – דקים רבים מתאימים לפסיפס ובבריכות רבות, ישנה האפשרות לשנות את גוון הבריכה אם ישנו צורך.

חשוב שהדק ישתלב בצורה טבעית ונכונה מבחינת הצבע שלא יעשה לנו בלאגן בעיניים וימוקם נכון מסביב לגינה. מחירי דק סינטטים נעים בין 140 שקלים ועד ל 350 לדק האמריקאי כמובן שהמחירים לא כוללים מע"מ הובלה והתקנה של הדק, מומלץ לעשות סקר שוק מקיף בכל הנוגע לבחירה והשוואת דק לבריכה מחומר סינטטי.

מחיר התקנה של דק לבריכה מחומר סינטטי

מחירי התקנה של דק לבריכה הם גבוהים יותר בשל העובדה שהם מהמסובכים ביותר בענף של בניית דקים.
החיתוכים והעיבוד של הדק מסביב לבריכה צריך להיות מדויק וקפדני ואסור לפספס חיתוכים, לולא זאת הדק יכול לפצוע אותנו.

מומלץ לבצע חיתוכי דקים לבריכה בצורת שתי וערב כלומר לוח ארוך ולוח קצר וזאת על מנת לתת מראה יפה ולחסוך בפחת, הרי אם המשטח הוא לא במידות לוחות הדק הסטנדרטים והשטח משתנה נפסיד הרבה (פחת) חומר גלם שלא יהיה בו שימוש.

סוגי דק לבריכה

כאשר יש לנו דק לבריכה אנו יכולים לבחור ב דק אורן דק טובקו או סינטטי, יש עלינו לקחת בחשבון שהאורן ושהשאר שעשויים מחומרים טבעיים דורשים תחזוקה וטיפול ולכן הם פחות מתאימים לשמש למשטח זה, ואולם תחליפי העץ שצוברים תאוצה השנים האחרונות אם הם מבמבוק או חומרים סינטטים נמצאו כמתאימים ועמידים במיוחד.

יש לזכור שבבריכות מצויות כמויות גדולות של מים מלחים וכלור אשר אוכלים את הדקים תוך זמן קצר ומאחר ואנו רוצים לעשות פתרון ארוך טווח אשר יחזיק לנו לשנים רבות אנחנו צריכים מוצר חזק אמין ואיכותי אשר בהרבה פעמים לא יקר מ דקים מעץ.

מהם הדברים עלינו לשאול בשיחה הטלפונית:
הדברים שאותם אנו בעלי המקצוע אוהבים לשמוע הוא מה גודל הפרויקט למתי צריך את אופן הביצוע וזה על מנת לדעת האם אנו יכולים לבצע את העבודה בזמן המתאים לשני הצדדים והאם שווה העבודה מבחינה כלכלית.
הדבר הנוסף שאנו אוהבים לדעת הוא מה יש מסביב, הרבה מאוד פעמים יש ללקוח בקשה לפנות חומרים וחפצים מהשטח ולזרוק אותם יש להבין שזמן העבודה שווה אף הוא כסף ושלא תמיד נוכל לבצע זאת בחינם כי במידה והפינוי גדול יש להזמין צפרדע שתפנה את הפסולת למקום מיוחד עבור פינוי פסולת.
כמו כן צריך לבדוק מקומות בהם יש גובה כיצד נעלה את הבריכה ואת הדק לכיסוי הבריכה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם take deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button