חיפוי סינטטי

חיפוי סינטטי

חיפוי סינטטי הוא אחד מהמומחיות של שלנו טייק דק, בשנים האחרונות החלו להבין את חשיבות לוחות החיפוי וההיתרונות שלהם על פני לוחות הדקים ניכרים.
לוחות החיפוי הסינטטים מרובות בתכונות אשר ניכרות בשימוש ובעת ההתקנה שלהם,והן ביישומים שלהם כגון חיפוי קירות, פנאלים אדניות ועוד מגוון רחב של שימושים.

היתרונות החיפוי הסינטטי על פני חיפויים אחרים:

חיפוי סינטטי1 – החיפוי גמיש להפליא כלומר הוא ניתן לכיפוף בכל לכל מיני צורות שונות ולגדרות בעיקר הוא מצוין.

2 – הלוח ניתן לעיבוד פשוט ולחיתוך עוד יותר פשוט, העובי שלו מאפשר עבודה קלה ופשוטה.

3 – מגוון הצבעים  והצבעים וחלק מהצבעים תמיד נמצאים במלאי, המגוון הוא רחב וניתן להשתמש בצבעים שונים ומגוונים.

כל אלה ועוד הם יתרונות בולטים בקרה החיפויים הסינטטים אך החשוב ביותר שלהם הוא עצם היותו לא מצריך מאיתנו תחזוקה כלל.
אדריכלים וקבלנים רבים כיום הבינו שחיפוי הקירות החיצוניים מעץ הוא נושא חשוב היותר חמימות למבנה כולה ובפרט לקירות החיצוניים של הבית אך השימוש בחיפוי סינטטיי מאפשר לנו להינות מיופי והצד השני ללא צורך בטיפול שוטף אלא ללא צורך בטיפול כלל.

מידות חיפוי סינטטי:

הלוח המגיע עם אחריו מקיפה של מעל ל 20 שנות אחריות מאפשר לנו הלקוחות להינות ולא מהיופי של החיפוי מבלי ל"השתעבד לעץ" כמו בלוחות חיפוי מעץ.

הלוחות משמשים לא רק לחיפויים אלא גם לגדרות ולאדניות אשר מאפשרות לנו כיפוף נוח  וקל לפי דרישתנו ומתאימות כמעט לכל משטח בו הם משתלבות, וממחיר זול יותר מלוחות הדקים.

מחיר החיפויים הסינטטים:

מחירי לוחות חיפויי מאוד עוזרים לנו במעמד הקנייה ומול הלוחות המתחרים עוזרות לנו להשתמש בהם.

לוחות הhpl היקרים פי 2 מהלוחות הסינטטים הזולים מהם  בכמעט 50% – המחיר למטר מרובע של הלוחות הסינטטים הוא 180 שקל לפניי מע"מ והובלה דבר המאפשר לנו לחסוך אלפיי שקלים בעת הבחירה בחיפוי סינטטי.


– לוחות החיפוי מגיעים בעובי של 1.00 ס"מ על רוחב אחיד של 13.00 ס"מ כל מידה וגוון שאינו במלאי ניתן להזמין החל ממ"ר מינימום.

נשמח לעמוד לרשותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button