דק עשה זאת בעצמך

בניית הדק באופן עצמאי אינה מסובכת וקצת חוש טכני וכלים מתאימים כל אחד יכול לעשות זאת

 

דק עשה זאת בעצמך

 

אז מה אנחנו צריכים לפניי התקנת הדק עשה זאת בעצמך:

1) מסור חשמלי רצוי מסור פנדל לחיתוך ישר ומדיוק ושיכול לחותך את סוג הדק

2) ברגים לתשתית ותשתית

3) זפת לרגליים אם מדובר ברגליים על אדמה

4) דק כמובן ורצוי דק שלנו

5) הרבה מצב רוח

דק עשה זאת בעצמך מתחילים בעבודה:

ראשית עלינו לפנות את השטח וליצור שטח נקי מחפצים,לאחר מכן יש להכין את התשתית במרווחים שווים לפי סוג הדק אם דק סינטטי או דק מעץ איפאה אורן או טיק.

לאחר בניית התשתית יש עלינו לבדוק מעבר נקי של מים לרסס את האדמה ממזיקים או לפרוס פלריג שחור שלא יגדל לנו צמחייה מתחת לדק ותעלה בין חריצי הדק ולהתחיל בעבודת הפריסה.
פריסת הדק העליון כמשטח צריכה להיות מחולקת באופן שווה ואחיד לקבל חיסחון בחומר גלם( שיהיה כמה שפחות פחת) ומצד שני שהחיבורים יהיו לא מוגדשים ויתנו תחושה של שטח חלק ונקי.

לאחר הנחת הדק יש לנקות אותו באמצעות צינור ומים במקרה והדק סינטטי ואם הדק מעץ יש לשמנו פעם ראשונה או למרוחו בצבע מגן כי אניננו יודעים כמה זמן שכב הדק במחסן העצים או המקום בו קנינו את הדק

וזה הייתם מאמינים סיימנו את מלאכת העבודה, היתרון שלנו פה הוא משמעותי מאוד תשתית הדק הינה בין 50 ל60 שקלים לרץ אורן מחוטא כולל זיפות וברגים והעלות הדק וההובלה גם משתנה לפי סוג הדק אך חסכנו את קבלן הביצוע אשר נוהג לקחת מינימום 180 שקל עבודה על כל מר ( נניח שיש לנו 100 מר מרובע זה חיסכון של לפחות 18,000 שקלים לפניי מע"מ) יש לזכור שעבודה של 100 מר ישרה ובלי מדגרות וחיתוכים מיותרים ניתן להרכיב תוך עד שבוע ימים במקרה הקיצוני ובמקרה הקלאסי תוך 3 ימים עבודה בלבד.


דק עשה זאת בעצמך

 

אם אתם מעדיפים בעל מקצוע שיעזור לכם בכל שמח נשמח לעמוד לשירותכם בtack deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button