דק לספא

דק לספא הוא כמעט דבר הכרחי לכל ספא הקיים בעולם.

דק לספא

מראה דק לספא הרבה פעמים מורכב מעיצוב הפאנג שואי  מהמזרח שזהו עיצוב המשתמש הרבה בחומר הגלם של העץ הטבעי ושל הבמבוק.
המראה שיוצר הפאנג שואי הוא מראה חמים וביתי בדיוק כמו שיוצר הדק שלנו, רבים מבעלי הספא בעולם בוחרים בעיצוב אשר מרגיע את הלקוח והבחירה בעץ היא בחירה מצויינת למקומות כאלו כמו ספא.

הדק המשמש את מתחמי הספא חייב להיות בעל תכונות התאימו לכך והם:

1) על הדק להיות עמיד במים
2) הדק צריך להיות כמשטח נגד החלקה
3) גוונים צריכים להיות חמים ומרגיעים את הלקוח

האפשרויות העומדות לפנינו  לבחירת הדק לספא הם דקים סינטטים אשר לא ידרוש תחזוקה כלל דק מבמבוק או דק מעץ איפאה או דק מעץ טיק.

שני סוגי העצים האלו מגיעים בצבעים כהים ולכן המראה שהם יוצרים הוא חמים ונעים, הדק לא נהרס ממים אם משמנים אותו כמומלץ לפחות פעם בחצי שנה עד שנה ובכך יכול להחזיק זמן רב כדק לספא.

יש לזכור כי השימון הכרחי וכי אם לא נשמן או נטפל בדקים מעץ הם עלולים להרקיב להוציא סיבים ועוד המון דברים שאנו לא רוצים לדק הטבעי שלנו.

דק ספאהאפשרות החדשה לדקים מעץ היא השימוש בדק הבמבוק השחור והידועה אשר גם הוא יוצר תחושה נעימה וחמה ומאפשר לנו לשלב את צבעו החזק עם עוד המון גוונים של במבוק, דק הבמבוק מגיע כמו הדק הסינטטי עם התקנה סמויה ולכן התקנתו ופירוקו של הדק פשוטים מאוד.
ספא הוא מקום אשר נפוץ בעיקר בבתי מלון ומקומות ציבוריים כמו ברכות ולכן חשוב להתקינו נכון ובצורה חזקה אשר תאפשר לדורכים על משטח הדק יציבות וחוזק ומצב השני מראה אלגנטי ונעים להליכה.

את סוג הדק ואת צבעו מומלץ לדעת לפניי הרכבת והזמנת שאר הרהיטים והבנייה של הספא ובכך ניתן לדעת מה בדיוק הצבעים אותם אנחנו רוצים לדק שלנו, נשמח להגיע אליכם עם דוגמאות על מנת לחשוב ביחד על צבע הדק.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דק לספא כל הדברים שעליכם לדעת לפניי הבחירה
Rate this post

נגישות
?