דק למרפסת תלויה

דק למרפסת תלויה הינו הפתרון העיצובי והפרקטי למרפסות באשר הן.


דק למרפסת תלויה היא מרפסת שהיא באויור ואין כלום מתחתיה, המרפסת יוצאת מהבית לבחוץ והרבה פעמים ביציאה מן הסלון.

רבים מבעלי הבתים הפרטיים והבניינים בישראל רוצים היום מרפסת ולמעשה להגדיל את הבית ואת הפינה שלנו בבית ויוצרים לעצמם מרפסת תלויה.

את  דק למרפסת התלויה לרוב בונים עם קבלן המתחמה בבניית המרפסת שזהו עבודה לא פשוטה עם זה להרים את החומרים אם זה עבודה בגובה ואם זה חיבורים מאוד חזקים אשר יוכלו להחזיק משקל רב ולהיות בטוחים בגבהים הללו.


בניית המרפסת התלויה היא למעשה בבניה באמצעות תשתית ברזל אשר צריכה להיות מאוד מאוד חזקה ובעלת חיזורים יציבים מאוד לבניין או לבית, על תשתית הברזל מניחים דק לרוב או דק סינטטי או דק מעץ ובכך הגתלתם משמעותית את הבית. לא רק עצם הישיבה במרפסת היא אופטימלית ונותנת לנו תחושה נעימה אוויור ונוף אלא גם שוי הבית עולה לאחר התקנת המרפסת התלויה.

 

אז איזה דק מומלץ דק למרפסת תלויה לבית שלכם:

ישנם 2 אפשרויות לבחירת דק למרפסת או אפשרות בדק מעץ מלא אם זה דק אורן איפאה טיק או במבוק , וישנה את האפשרות בדק סינטטי לבן חום איפאה חום טיק או אפור.


השילוב בדק למרפסת התלויה חייב להיות עיצוב ופרקטי ועלינו לזכור כי אם נבחר בדק מעץ.

אומנם בחרנו בבחירה הטבעית אך מבחינה פרקטית למרפסת תלויה זה הדבר הכי גרוע שיכול להיות.


חשבו על זה כי אם בחרתם בדק מעץ ונניח ושימנתם אותו אחת לשנה והדק נראה מצוין באמת הדק פנטסטי מה תעשו מצדו השני של הדק כלומר מה תעשי עם הצד שכלפיי הלמטה. הדק ירקיב עם הזמן מלטה ולא יהיה לכם גישה לשימון הדק ובכך עלולה להיות בעיה מאוד מאוד קריטית והדק עלול לקרוס מלמעלה .

לכן ההמלצה שלנו בבחירת דק למרפסת התלויה היא רק בדק סינטטי וגם פה מגוון הצבעים גדול ומגוון וגם המחירים משתנים מאוד בין עובי רוחב וסוג הדק הסינטטי.
לכן חשבו פרקטית ולא רק מבחינה עיצובים על הדברים.

נשמח לעמוד לשרותכם – Take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דק למרפסת תלויה מה רצוי לדעת וממה כדאי להיזהר
Rate this post

נגישות
?