You are currently viewing בחירה, התקנה ועיצוב דק אורן לפי מידות

בחירה, התקנה ועיצוב דק אורן לפי מידות

איך בוחרים ומעצבים דק אורן לפי מידות נחוצות והגבלות בחצר שלכם?

כאשר אתם רוצים שפרויקט החצר האחורית שלכם ייראה מקצועי ויהיה לו את המקום הנכון, חשוב למדוד נכון. הנה כל מה שכדאי לדעת על מדידה לפני התקנת דק אורן בביתכם.

למה להתקין דק מעץ בבית פרטי?

המון אנשים אוהבים לבלות את זמנם בחוץ. הסיבה לכך היא שהיותם בטבע נותנים להם את האפשרות ליהנות מאוויר צח, אור שמש ויתרונות בריאים יותר מצמחים כשהם נלקחים מאורח חיים עירוני קדחתני שעלול להזיק לבריאותכם הגופנית לאורך פרקי זמן ארוכים.

התפאורה המושלמת עבורכם עשויה להיות רק על דק חיצוני. קרשי העץ מספקים מספיק מקום כך שאתם לא מוגבלים לשום דבר כמו קירות או תקרות כמו מבנים מבפנים; בנוסף, זה נהדר לימי האביב או הסתיו בהם עצים מאבדים כמה עלים במהלך חודשי החורף והופכים את אור השמש לדליל אחרת.

עם שטחי אורן בגינה, אין שום סיבה שלא אוכל להוציא את הכלב שלי איתי בזמן שאני נהנה מקפה גם בחוץ מבלי שיברח.

איך מתבצעת התקנת דק סינטטי בחצר?

דק עץ אורן הוא תוספת נהדרת לכל בית. הוא יכול להגדיל את ערך הנכס שלכם ולספק לכם מרחב חיצוני המושלם לאירוח אורחים ולאירוח מסיבות בסטייל.

אמנם קיימים עיצובים רבים ושונים, אך חשוב לדעת איזה גודל יתאים ביותר לחצר או למרפסת שלכם לפני רכישת אחד מחנות אספקה או קבלן; אחרת, יתכן שבזבזת כסף מבלי שתצא מזה דבר! כדי למצוא מידע נרחב על התקנת דק אורן, בקרו בדף המידע שלנו על בחירה, קנייה, והתקנה נכונה של דק אורן שלנו.

איך מתבצע תהליך המדידה?

בתור בונה דק מקצועי, אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותי היא כיצד למדוד מידות לסיפון אורן.

הנה שיטה: הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות בעת מדידת החלל החדש או הקיים שלך עם קרש עץ למטבח ו/או פינת אוכל חיצוני הוא לזהות היכן בשטח ייחשב "למעלה".

זה בדרך כלל אומר שהמעלה תתחיל ברמת כיתה, שאחר כך יכולה להשתנות בהתאם לסוג החומרים בהם משתמשים – כגון לוחות ריצוף אבן לעומת זפת וחצץ (הידוע בכינויו צמרת שחורה). לאחר שהדבר נקבע תצטרך לברר אם יש מכשולים בדרכך לפני חישוב המדידות מכיוון שייתכן שיידרש חשיבה יצירתית כלשהי בנוגע למיקום אם משהו יכנס ביניהם.

כמובן, קחו את המידות של הסיפון וגובה המעקה לפני שאתם רוכשים. יהיה עליכם לדעת את המספרים הללו בעת רכישת עץ חיצוני, כדי להיות בטוחים שהם מקומות נוחים להגיע אליהם במקרה שילדיכם או חיות המחמד שלכם יצליחו להסתבך תוך משחק על הסיפונים האלה.

כדי להתחיל למדוד את הגדלים הנחוצים לסיפון אורן, השתמשו ברשימת השלבים הבאה.

  1. מדוד מפינה אחת באלכסון לשני הכיוונים בעזרת מדידת הקלטת שלך ורשום את כל המדידות לכל כיוון על נייר או לאפליקציה כמו MeasureIt.
  2. חיסרו את המספר הקטן מהמספר הגדול יותר – זה כמה זמן הלוח שלכם צריך להיות
  3. מרבו את המידה (אורך x אורך), ואז חלקו ב- 144
  4. חותכים לוחות כך שהם יהיו באורך סנטימטר מהגובה הרצוי.

לסיכום

מידות סיפון האורן נמדדות בגובה של כשלושה מטרים ברוחב שישה סנטימטרים. רוחב הלוחות חייב להיות עקבי ובעובי סטנדרטי שעוביו לפחות כפול מהגובה, או כל ממד אחר שתבחרו כדי ליצור לו כללים משלכם.

זה בדרך כלל שימוש טוב בשני אורכים שונים כך שהמידות קלות יותר, אך שוב הדבר תלוי בהעדפה, באיזה סביבה הם יהיו לרוב וכמה אנשים עשויים ללכת לשם באופן קבוע – אם פחות מ -20 אז טווחים קצרים יותר עשויים להספיק היכן יותר יכול להצדיק אורכים ארוכים יותר כמו חלקים של 8-12 רגל.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button