דק לבריכה  

דק לבריכה

דק לבריכה – בבחירה הרחבה של הדק לבריכה עלינו לשקול מלא דברים כמו איזה סוג של דק אנחנו רוצים מה התקציב העומד לפנינו לפניי בחירת הדק ומהם השילומים מבחינת היופי של הדק בשילוב הבריכה.

האפשרויות שעומדות בפנינו הם או דק מעץ או דק סינטטי שגם פה ישנם מאות סוגים שונים של בחירה .

רבים מהישראלים בוחרים בדק איפאה לדק מסביב לבריכה אך האם זה הדק הנכון לבחירה?

אז זהו שלא בטוח, הדק בגוון החום של האיפאה אומנם מאוד מאוד חמים ויפה, אך יש לו חסרונות רבים כמו יכולת ספיגת הכלור, צורך בתחזוקה שנתית ודהייה עד מצב האפרוריות של הדק.
דק האיפאה הוא הדק הנפוץ ביותר סביב בריכות שחייה בישראל ומחירו נע בין 240 ל270 שקלים לכל מטר מרובע ברוחב 13.
אלמנט נוסף שעלינו לחשוב עליו הוא הנושא של החלקה.

מסביב לבריכה מומלץ מניסיון לקחת דק כמו דק הבמבוק או דק סינטטי אשר מגיע עם חירוץ עליון ובכך נקבל משטח עם יכולת אנטי סליפ גבוהה מאוד גם כאשר הילדים רצים על הדק שהוא רטוב, דבר זה יכול להיות מסוכן מאוד ומניסיוננו כדאי לקחת את הדבר בחשבון.

 המלצות עבור דק לבריכה סינטטי

דק הסינטטי מומלץ מאוד מסביב לבריכות, מכיוון שהוא אינו צורך תחזוקה שוטפת, אך גם לא סופח כתמים וכלור אלא עם כן הדק הוא דק סינטטי לא מצופה שאז הוא סופח ממש כתמים על בצידו העליון של הדק( אנו ממליצים לבדוק את תוצרת הדק לפניי הרכישה)
הדק הסינטטי מגיע עם בין 10 לעד 25 שנות אחריות על כתמים, דהייה שמן, עיוות וכ’ו ולכן הוא נמצא כמתאים במיוחד באזורים קשים כמו סביב הבריכה.

אלמנט נוסף הוא גוון הדק שעלינו לחשב עם צבע הבריכה, המים, החצר והפסיפס אם יש בבריכה – דקים רבים מתאימים לפסיפס ובבריכות נפוצות, ישנה האפשרות לשנות את גוון הבריכה אם ישנו צורך.

חשוב שהדק ישתלב בצורה טבעית ונכונה מבחינת הצבע שלא יעשה לנו בלאגן בעיניים וישתלב נכון מסביב לגינה. מחירי הדק הסינטטים נעים בין 140 שקלים ועד ל 350 לדק האמריקאי כמובן שהמחירים לא כוללים מע”מ הובלה והתקנה של הדק, מומלץ לעשות סקר שוק מקיף בכל הנוגע לבחירה והשוואת הדק הסינטטי.

מחירי התקנות של דק לבריכה סינטטי

או אם אנחנו מתקינים בעצמנו את הדק מסביב לבריכה:
מחירי התקנות הדק לבריכה הם גבוהים יותר בשל העובדה שהם מהמסובכים ביותר בבניית דק.
החיתוכים והעיבוד של הדק מסביב לבריכה צריך להיות מדויק וקפדני ואסור לפספס חיתוכים, לולא זאת הדק יכול לפצוע אותנו.

מומלץ לבצע חיתוכי דק בצורת שתי וערב כלומר לוח ארוך ולוח קצר וזאת על מנת לתת מראה יפה ולחסוך בפחת, הרי אם המשטח הוא לא במידות לוחות הדק הסטנדרטים והשטח משתנה נפסיד הרבה (פחת) חומר גלם שלא יהיה בו שימוש.

למגוון הדקים הסינטטים שלנו לחצו כאן!

למגוון הדקים מעץ שלנו לחצו כאן!

דק לבריכה
דק סינטטי איפאה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
?