מתקין דקים

מתקין דקים וקבלני העץ הם אחד הדברים שרוב העיניים שלנו צריכים להיות לפניי רכישת הדק.

לאחר שבחנו את סוג הדק אם זהו דק סינטטי  דק מעץ או כל דק כשהוא עלינו לבחור בעל מקצוע מקצועי אמין ואדיב.

מתקין דקים
רובנו צופים בתוכניות כמו יצאת צדיק ומבינים שבעלי המקצוע הם מעבר לרק בעלי מקצוע אלא גם אנשי מכירות לא קטנים, הרבה פעמים הקבלן שאתם מזמינים לבית הוא לא דווקא המתקין שיהיה לכם בשטח אלא נותן את זה לקבלן אחר ובכך יוצר לו רווח מהתשלום שסגר אתכם.

דבר זה אינו מקובל כל עוד המתקין שקיבל את הכסף נותן את האחריות ונמצא ברמה היומית או מעורב בחלק מהמקצועיות של ההתקנה.

בחירת מתקין דקים נכונה לתוצאות טובות

1) בחרו כולם כול מישהוא מקצועי אשר עבד עם סוג החומר ומכיר את כל ההיתרונות שלו והחסרונות, לכל חומר גלם יש חסרונות דאגו שהם יוסברו לפניכם.

2) בחרו משהוא אמין שבעת ההתקנה לא יבחר לכם קבעו תאריך וסכום התחלתי להתחלת הפרויקט רצוי לא לשלם את הסכום במלואו אלא רק עבור חומר הגלם.

3) חיבור אישי ומחיר תראו שיש לכם חיבור עם בעל המקצוע שבמידה ויהיה בעיה בהתקנת הדק יהיה לכם עם מי לדבר ובנוסף מומלץ להתמכווח על המחיר זכרו המחיר ההתחלתי הוא לא מחיר הסגירה בעלי המקצוע מעלים אוטומטית את המחיר שבמידה ותרצו להוריד אותם יהיה להם מאיפה.

מתקין דקים

והדבר הכי חשוב ערכו סקירת של בין מתקיני הדקים כי הפרש המחירים לא נקבע רק לפי סוג החומר אלא גם לפי המוניטין.

האחריות והמקצועיות של מתקין הדקים ישנם מתקיני דקים שלוקחים בין 180 וישנם שלוקחים על אותה עבודה 350 השתדלו לקחת משהוא באמצע לא הזול ביותר ולא היקר ביותר.

למה אנחנו take-deck בבחירת מתקין דקים:

בראש ובראשונה מתקין דקים ומתקין דק זה רק טייק דק!

לאחר שנים רבות בעולם הדקים החלטנו להביא אליכם את המהפכה, מכיוון ואנו מייבאים סוגי שונים של חומרי גלם של דק תוכלו גם לקבל את האחריות על המורים וגם על ההתקנה כלומר כל השירות בסל אחד.

לרוב החברות בישראל עובדים במתכונת של רכישת חומרי גלם במחסני עצים וחיפוש אחר מתקין דק מומלץ.

הבעיה בשיטה זאת כי כאשר יש בעיה צריך פנות ל2 ספקים שונים, בעלי המקצוע לוקחים עמלה על חומרי הגלם וכמובן התשלום יותר גבוה.

מלבד זה עוד 3 סיבות לבחור בנו :

המקצועיות– אצלנו היא ערך עליון -אנו בודקים כול תקופה ומדריכים את העובדים בחברה כיצד לתת פינישים אסטטים ויפים שעל זה נמדדים המתקינים.

האמינות– האמינות אצלנו היא סופר חשובה מוצרי הגלם איתם אנחנו משתמשים הם רק הטובים ביותר שלא יהיה בעיות ותקראו לנו לסדר שתקראו לנו רק כאשר התגעגתם לכוס קפה שלנו ביחד.

המחיר– המחיר אצלנו הגון אנו רוצים שכמה שיותר יהיו מותקנים דקים של חברתנו ובכך השם שלנו הישמר ותרצו לעשות כול הזמן משטחים חדשים ותמליצו עלינו לחברים ובגלל זה מחירי הדקים וההתקנות אצלנו מהטובים בישראל.

מתקין דקים

כמו כן השירות שלנו הוא בכל רחבי הארץ מצפון לדרום אנחנו מגיעים מאילת שכרגע אנחנו עובדים ועד למטולה בצפון לפניכם מתקינים בכל רחבי הארץ.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה תמיד take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button