דקים מחיר היא שאלה שנשאלת פעמים רבות כאשר לקוחות פונים אלינו, אז החלטנו לעשות קצת סדר בנושא אילו סוגים ומה הם האפשרויות העומדות לפניי לפניי בחירת הדק העליון הבסיס והמתקין.

מחיר דקים

תחילה נגדיר איזה סוגי דק קיימים בין אם טבעיים כמו אורן טיק במבוק או איפאה או ללכת על משהוא חלופי שאינו דורש תחזוקה כמו הדק הסינטטי ההתמחות שלנו בטייק דק.

כאשר אנחנו ניגשים לבחון את השטח ואחריי שמדדנו אותו היטב לגובה לאורך ולרוחב והבנו כי ניתן להתקין דק יציב נשאלת השאלה מה העלות , כאשר אנחנו מפרקים את נושא העלות בדר"כ אנחנו ממליצים לפרק ל 3 חלקים : תשתית דק ועבודה.

כל דק מצריך בסיס כלשהיא בין אם היא מעץ או שהיא תהיה מברזל מגלוון , עלות הבסיס משתנה באמת לפי סוגה וכמובן שיותר פופולרי ליצור אותה מעץ ירוק גם מבחינה העבודה וגם מסוג חומר הגלם.

רווחי הבסיס משתנים לפי סוג הדק העליון כלומר כמה שהחומר יהיה יותר גמיש נצתרך יותר תמיכה וחיזוקים ובעיקר למה המשטח נועד לשמש בין אם זה כדק מתחת לבריכה או לשטח אירוח.

דקים מחיר – חומרי גלם

הדבר השני שאנו מדברים עליו הוא סוג הדק העליון – דקים מחיר משתנה בהתאם לסוג החומר העליון כלומר ככל שחומר הגלם יהיה עמיד יותר מחירו יהיה גבוה יותר וזה נע בין אורן שהוא הזול ביותר לדק איפאה במבוק וסינטטי שטווח המחירים שלהם די זהה ועד לדק טיק שהוא היקר מכולם והנחשב לעמיד היותר בקרה הדקים מעץ.

הדבר האחרון המשפיע על העליות הוא כמובן העבודה :

העבודה היא חלק בלי נפרד ויש כאלה שאומרים החשוב ביותר בבחירה בדק, התקנת הדק מומלצת שתהיה מדויקת ואם מתקין דקים מקצועי אשר יודע להכין תשתית חזקה לאורך שנים ועם דגשים כמו מרווח מתאים בין קורות התשתית בהתאם לסוג הדק , זיפות הרגליים אשר קרובות לאדמה או לבטון ולבסוף לפינישים יפים שבסופו של דבר מעידים על איכות בעל המקצוע.

אם גם אתם רוצים לדעת עוד על מחיר דקים פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button