דקים בדרום

דקים בדרום הם אחד המקומות הכי פופולאריים שקיימים, עקב הבנייה החזקה בדרום אנחנו בtake-deck  בונים ולא מעט.דקים בדרום

הדקים בדרום אותם אנחנו בונים מתחילה מהעיר הדרומית ביותר בישראל למעשה באילת בפרויקט ביניינים אל מול הים האדום.את הפרויקט בחרו היזמים בדק סינטטי חלול אשר מתאים אך ורק לעיר אילת עצם היותו דק שלא מושפע מלחות אך בכל אזור בארץ אנו מעדיפים לא להתעסק עם אזור חלול כי הלחות מצתברת בחלקו הפנימי של הלוח ויוצרת קריסה של לוח הדק.

מעבר לבניית הדק באילת ישוביי הדרום מאוד אוהבים דק מעץ ובמיוחד דק אורן המזכיר את הטבע והיופי, ניתן למצוא התקנות של דק האורן בישובים רבים מסביב לקריית גת למשל אשר נעולים רק על הדק הזה.דקים בדרום

אנו בדק דק ממליצי על הבחירה בדק סינטטי אך אם סינטטי לא צבע כהה מידי כי החום בדרום הוא קשה ותנאי מזג האויור שם עלולים לחמם את הדק שלנו ובכך לייצר משטח דק חם.
הדקים בדרום מאופיינים בבעלי מקצוע רבים אשר יחסית נחשבים ללא יקרים אך עבודותם טובה אנו בדק טק נוהגים לבדוק את המתקינים פעם ברבעון וללכת לראות את עבודותיהם וכן לעדכן אותם במוצרי חדשים בתחום הדקים מעץ והדקים הסינטטים.
כמובן שאת הדקים שלנו לא ניתן למצוא רק באזור בדרום אלא בכל הארץ אם זה בתל אביב ובגוש דן בשרון ובצפון הפורה בתחומנו בשל היותו רבוי צימרים ומלא עבודות עץ.

למה הבחירה בנו:

אז מה ההיתרון שלנו בדקים בדרום-

1) מתקין דק והמתקינים  שלנו יוכלו להציג בפניכם מאות פרויקטים באזור הדרום ובכך תוכלו להיתרשם ממוצרי גלם ומן העבודה.
המחיר- המחיר לאזור הדרום מיוחד כרגע בשל תנופה ולכן תוכו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוצרי גלם בתחום הדקים אם זה דק טיק איפאה ובמבוק הפופולארי ואם זה דק סינטטי במגוון רחב של צבעים אפורים לבנים וחומים המדמים היטב את דק העץ הטבעי שאותו אנשי הדקים בדרום כל כך אוהבים ובכך תוכלו למצוא מגוון רחב של מחירים עד למציאת הדק המתאים ביותר אליכם.

נשמח לעמוד לשירותכם take deck

נגישות
Call Now Button