גדר מעץ אורן | המומחים מספר 1בהתקנת גדרות מעץ

גדר מעץ אורן היא אחת הגדרות הפופולריות ביותר בישראל, המחבר הגדול הסוגים והמחיר נותנים ללקוח הישראלי אופציות טובות.

גדר מעץ אורן

גדר מעץ אורן חומרי גלם

עץ אורן הגדול ברוסיה אוקרינה או בפינלד הינו עץ פופולרי המשמש לפרגולות , גדרות ודקים.

העץ היידוע כרך ניתן ליישום בצורה פשוטה עם קלים בסיסיים , ניתן לצביעה במגוון צבעים ועם המחיר הזול ביותר, כיידוע אנחנו ממליצים את דק אורן איכותי ללקוח שיודע שהשימוש הינו זמני וכי עם הזמן הוא נוטה להרקיב.

אך עם זאת רבים מהלקוחות מכירים ואוהבים את השימוש בו.

יישום הגדרות –

לאחר ניסיון רב נוכל להסביר לכם את אופן ההרכבה של הגדר ומהם האופציות העומדות לפנינו:

ראשית עלינו לחבר את הלוחות או בצורה עומדת או כצורה שוכבת לעמודם או מסגר מסוימת מעץ או מברזל תוך כדי חיבור העמוד לחומה קיימת באמצעות בורג גמבו.

העמודים יכלים לבוא והמומלצים ביותר הם עמודי מסילה שככה למעשה רואים משני הצדדים של הגדר את הלוחות ואם לא ניתן עמוד ברזל מרובע5/5 למשל ולהכניס את הברגים ישירות לעמוד וככה לא לראות את העמוד כלל אלא רק שורת ברגים או אך הצד השני יראה קודם כל עמוד ואז את לוחות העץ.

במידה ואין חומה קיימת מומלץ לחבר את העמוד עם יציקות בטון אדמה לאחר חפירה קצרה בשטח , וודאו כי הבור מספיק עמוק וכי לקחתם בחשבון את גובה העמוד עם הכניסה שלו לאדמה.

לאחר העמדת העמודים ויישורם לקו אחד נוכל להשחיל את לוחות שהפופולרים שבהם באים או בצורת דק או בצורה אחרת כמו יותר דק או יותר צר כמובן שככל שהלוח פחות עבה המרחק בין העמודים צריך להיות יותר קטן.

*כמו כך אפשר להתקין את העמודים במרחק 1.5 ועד 2 אל מנת שיהיו יציבים וחזקים לאורך שנים במידה ונרצה לצבוע את דק אורן מומלץ לעשות את זה לפניי ההתקנה על העמודים.

*את הלוחות מומלץ לרווח מ0.5 ס"מ ועד ל1.5 ס"מ על מנת שהאוויר יוכל לעבור ועל מנת שאור ייכנס.

מחיר גדר מעץ אורן

המחיר של הגדר הינו צריך להיות יקר והתקנתו עם חומרי הגלם תתחיל מ -350 שקל למ"ר לפניימע"מ והובלה ועד ל -450 במיה וזה כולל צביעה.

אם גם אתם רוצים גדר מעץ אורן פנו אלינו עוד היום take-deck

 

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button