בניית גדר | כל הדברים לדעת על בניית גדר לגינה

בניית גדר זה אחד הדברים הפשוטים ביותר עם אתם בעלי חוש טכני טוב. או שאתם רוצים לפקח על בעל המקצוע שלכם.

בניית גדר

אפשר להגיד כי הדברים הנדרשים לבניית הגדר הם די פשוטים, וחומרי הגלם לא תמיד יקרים. כמו לדוגמא : מברגה, מקדחה עמודים ולוחות עץ או סינטטים. אלה הדברים שבדרך כלל נדרש לנו על מנת ליצור גדר חזקה ויפה לאורך שנים.

תהליך העבודה לבניית גדר

ראשנית אפשר להגיד כי ישנם שני אפשרויות לקביעת עמודי הגדר לאדמה. במידה ויש לנו יצירת בטון ריצוף או כל משטח אחר שהוא יציב. נוכל לחבר את העמוד בעזרת עוגני גמבו למשטח ולישר אותו בגובה הנדרש.

במידה ואין לנו קרקע יציבה עלינו להכין כזאת ולחפור בור ( קולסאות) בשפה המקצועית ליצוק בטון לעמוד הברזל או העץ ולאחר מכן ליישר את העמוד.

יש לזכור כי העמודים צריכים לבוא בקו אחיד על מנת שהגדר תצא באופן שווה וללא פיתולים. במידה ויש לנו זויות כמו 90 מעלות עלינו לחשב זאת לפניי ההתקנה.

לאחר ויישרנו את העמודים עלינו לבחור אם להשחיל את הקורות הסינטטים. או העץ בתוך עמוד על מסילות מהצדדים. או שעלינו לחבר את הקורות ישירות לעמוד. במידה ואנחנו משחילים את הקורות נראה את העמוד בשני הצדדים לעומת זאת אם אנחנו מחברים את הברגים ישירות לעמוד נראה אומנם קו ברגים על העמוד אבל לא נראה את העמוד מצד אחד.

במידה ואנחנו רוצים רווח בין הקורות נוכל ליצור פוגה קבועה כלומר במידה ואנחנו. משתמשים בקורות סינטטים יש לנו קליפסים שיוצרים לנו חצי ס"מ שווה אם לא ואנחנו משתמשים בקורות עץ נצתרך לקבע את הרווח באמצעות ברגים. כמו כן את רווח העמודים יש לקבוע בהתאם לגמישות החומר. כלומר ככל שהחומר גמיש יותר מומלץ ליצור יותר עמודים. על מנת שלא יתעוות עם הזמן.

יש לזכור כי את העץ צריך לצבוע ולטפל אחד לחצי שנה ועד שנה וכי הוא מרקיב ו מתעוות עם השנים.

לעומת זאת במידה ואנחנו בוחרים ללכת על גדר סינטטית. לא יהיה לנו טיפול כלל ונוכל לבחור את הגוון המתאים ביותר עבורנו.

במידה ואתם עדיין לא רוצים לעשות זאת לבד אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור.

אם גם אתם רוצים בניית גדר פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button