5 יתרונות מרכזיים של דק סינטטי

היתרונות של הדקים הסינטטים

עולם הפרקטים והדקים הינו רחב ומלא אפשרויות אך חשוב לדעת ולהכיר מהם היתרונות של דק סינטטי והחסרונות של כל אחד מן המוצרים בטרם אנו בוחרים להתקינם בבית או בחצר.

דק הסינטטי הפך לפופולרי ולאחד הדקים הנמכרים ביותר בשנים האחרונות בקרב קהל הלקוחות הישראלי.

חשוב לציין תחילה מהו הדק הסינטטי: מדובר בדק שהוא תחליף לעץ הטבעי שקיים בישראל. זו אחת ההמצאות המוצלחות של השנים האחרונות כאשר המצאה זו עלתה מתוך הצורך של אנשים בתחליף לדק העץ שהצריך המון תחזוקה ועלויות גבוהות.

קצת מידע על היתרונות דק סינטטי 

כפי שציינו קודם לכן, הדק הסינטטי נועד להחליף את דק העץ הרגיל והמוכר שנהוג היה להתקין במרבית הבתים לפני כן.

הדקים הפולימרים, להבדיל מהדק עץ הטבעי, מתומחר באופן נמוך וזול יותר ולכן הוא גם נגיש וזמין לכלל הלקוחות.

הדק הסינטטי עשויה לרוב מחומר המכונה PVC או דק WPC המיוצר מתערובת עץ גרוס, פלסטיק ודבק. שני הסוגים הללו זולים משמעותית מאשר המחיר שתשלמו בעבור רכישת דק מעץ טבעי ומבחינת המראה הם כמעט ולא שונים מכיוון של תחליפי העץ שמיוצר באופן שנועד לחקות את המראה של העץ הטבעי.

מעבר לנושא העלות חשוב לציין גם את היתרון של שמירה על איכות הסביבה.

למה לבחור בנו טייק דק 

כידוע, שימוש בדק עץ טבעי מצריך כריתה ושימוש בעצים. הדק הסינטטי, אינו מצריך זאת ובאופן זה רכישת דק סינטטי מאפשרת לנו גם לשמור על הסביבה ולא לפגוע בה. הדקים הסינטטיים נחשבים לדקים איכותיים המאפשרים יופי ואסתטיקה יחד עם שמירה על איכות הסביבה.

דקים מעץ טבעי הם בעלי מראה מיוחד ולכן בעבר רבים בחרו בהם אך כעת, הדק הסינטטי מוכיח כי גם הוא מבחינת מראה אינו שונה משמעותית מדק עץ.

למעשה, הדקים הסינטטיים בהם בעלי מראה חם וכפרי, ממש כמו דק עץ. החשש ממראה פלסטי או זול מיותר מכיוון ששיטת הייצור של הדק הסינטטי מוכיחה כי נוצרים דקים איכותיים ולא תמיד מצליחים להבדיל בינם לבין דק מעץ אמיתי.

התקנת הדק הסינטטי הרבה יותר פשוטה מאשר התקנת דק מעץ רגיל

. הדק הסינטטי מותקן תוך שעות ספורות על ידי איש מקצוע וניתן לעשות בו שימוש גם בחללים חיצוניים וגם באזורים בתוך הבית. בעוד דק עץ מומלץ בעיקר לאיזורים חיצוניים, דק סינטטי יכול לשמש אתכם גם בחדרים הפנימיים.

יתרה מכך, התחזוקה של דק סינטטי היא פשוטה למדי ולא מצריכה הוצאות כלכליות גבוהות מדי חודש.

לסיכום, אם הנכם מחפשים דקים בצפון, במרכז או בדרום הארץ, רצוי שתבדקו את האופציה של הדק הסינטטי. היתרונות הבולטים של דקים פולימרים על פני דק מעץ רגיל משחקים תפקיד חשוב אצל הלקוחות ולא ניתן להתעלם מהעובדה כי מדובר באפשרות זולה יותר, נוחה ומרשימה.

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות