רצפת דק או ריצוף כללי זאת השאלה?

רבים מהלקוחות מתלבטים בשל עלויות בעיקר מה עדיף ריצוף רגיל או רצפת דק?

אז הנה כמה פתרונות שיכולים לעזור בשאלה שכמעט כל בית פרטי שואל את עצמו אם יש לי כסף לרצפת דק לבית או לריצוף רגיל.
דבר ראשון עלינו לקחת בחשבון שלחוץ אין מה לעשות הכי יפה שיש זה דק וזה לא משנה אם זה דק מעץ איפאה אורן טיק או במבוק או שזה דק סינטטי אמריקאי סיני או אירופאי דק זה דק!

רצפת אבן או שיש: ישנם היום הרבה חיקויים של הדק בתחום הריצוף שאנו יכולים לראותם בהרבה ביניינים בשל חיסכון של היזמים והקבלנים אך זה לא אותו המראה ואותו המרקם כלל.
ריצוף האבן או הגרניט פורצלן נכנס לשוק הישראלי לא מעט ומרפסות רבות בחרו בו במקום ריצוף דק לכן תוכלו לרות כי השוק הישראלי הרבה פעמים נוטה לחסוך דווקא על הבית שלו, וההפרש לא גדול כל כך עלינו לזכור.

ריצוף דק

התהליכים לפניי הבחירה ברצפת דק :

בהתחלה עלינו לראות כי אם אנחנו רוצים לפרק את הריצוף ישנה מספיק גובה לתשתית הדק מה שיושב מתחת לרצפת דק ואם לא עלינו להוריד גובה ובכך לאפשר התקנה חלקה.
לאחר שבדקנו זאת עלינו למדוד את השטח ולחשב כמה לוחות דק או משטח רצפת דק עלינו לעשות יש לחשב זויות מדרגות פיניות פחת ועוד, אם אתם מסתבכים בעניין המדידות קראו לבעל מקצוע שזהו מקצועו . או קראו לנו שאנחנו מקצועיים מאוד בושא ונשמח להמליץ מה נכון וכדאי

מחירי רצפת הדק:

המחירים של רצפת הדק תמיד יהיה יותר גבוהים מליישר את השטח ולרצפו אבל פחות עבודה יש לזכור עם תשתית הדק ניתן לשחק אם תשתית הבטון צריך למלא תמיד עד לקבלת משטח ישר ומפולס לכן חשבו על כל האלמנטים לבניי בחירה של האם המוצר יקר או שמה רצפת הדק זהו הדבר השווה גם מבחינת נראות וגם מבחינת מחיר.
אם אנינו רוצים לרצף ברצפת דק מפאת התחזוקה אנו יכולים לבחור בדק סינטטי שבדיוק כמו רצפת לא מצריך תחזוקה אלא לנקותו מידי זמן מה .

לכל שאלה אנו נשמח לעמוד לשירותכם בtake-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות