קבלן דק

קבלן דק זה אחד מסוגי הקבלנים הרבים שיש בארץ בתחום העץ אשר מתמחים בעיקר בעבודות דקים.

לאחר שנים בענף הדקים הסינטטים ודקים מעץ החלטנו לפתח מערך התקנות מיוחד בכל חלק הארץ מאילת ועד למטולה בצפון ( עדיין רק בארץ) ובניהם בעלי מקצוע רבים .

המתקינים והקבלנים שלנו עוברים הכשרה עיונית ומעשית ומתודרכים לגביי בניית הדק אצלכם בבית, להבדיל מחברות שונות בארץ המייבאות אליכם סוגי עצים שונים אצלנו תוכלו לקבל שירות הכולל את ההרכבה כלומר הביצוע ותוכלו להיות רגועים שיש לכם את בעלי המקצוע המוכשרים ביותר!

אז איך נבחר קבלן דק איכותי?

1-ראשית עלינו לבחור את סוג הדק ולמדוד את השטח הנתון, רבים מבעלי המקצוע יוכלו לעזור לכם במדידה ולקבל ייעוץ מקיף מהם המגבלות של כל חומר וגם מהם החסרונות של מוצר ומוצר.

2- לאחר פגישה מקצועיות בתחום או שיחה טלפונית אתם כבר יותר בעלי ידע אך עליכם לבחון מה עם בעל המקצוע קבלן הדקים ולכן מומלץ בקר באחת מהעבודות שלו או בכמה ואז להחליט האם העבודה חזקה ובעיקר אסטטית.

3- לאחר ובחרנו במתקין כל מה שנותר הוא לסגור את עניין התשלום ויוצאים לדרך.

כמה טיפים לעבודה טובה:

1- מומלץ לבדוק היכן נקנו החומרי והאם יש עליהם כתב אחריות ובאיזה רמה הם.

2- מומלץ לבדוק מי הם העובדים וכמובן כמה ניסיון יש להם.

3- מומלץ להיות בשטח אפילו עם זה לקחת חופש לכמה ימים על מנת לשאול את כל השאלות ולהיות בטוחים כי אתם מקבלים עבודה טובה ומקצועית.

בעל מקצוע איכותי בא עם כלים איכותיים זה אחד הדברים שכבר ברמת הפגישה או הכלים שהוא פורק ניתן לדעת, אנחנו בודקים אצלנו היטב את העובדים לפניי שנשלח אותם לשטח על מנת שכמה שיותר לקוחות יהיו מרוצים ויודעים כי העבודה היא חלק לא פחות חשוב מטיב המוצר עצמו.

המתקינים שלנו יודעים להתקין דקים מעץ  כמו דק איפאה , דק טיק, אורן ובמבוק ובמיוחד מתמחים בדק סינטטי.

אם גם אתם רוצים בעל מקצוע לדק פנו אלינו עוד היום לtake-deck

קבלן דק

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות