סוגי פרגולות מעץ או תחליפי עץ

פרגולה מעץ היא אחד הנושאים הכי חשובים בבית החצר שלנו, הצורך בהצללה של המרפסת הוא נושא חשוב מאוד הנותן מקום הגנה מפניי השמש והגשם בכל ימות השנה.

בניית פרגולה מעץ

הפרגולה היום היא כבר לא רק מוצר של פרקטיות אלא גם מוצר של אסטטיקה לחצר שאנו רואים כמו בדקים ובדשא אשר משלב בתוכו יוקרה וחמימות ומנעימה לנו את החצר בבית שלנו.

בנוסף למקום הנעים שהפרגולה מייצרת עבורנו היא הרבה אופקית ורוחבית של הבית ונותנת אפשרות למקסימום ניצול של השטח אם זה בגינה במרפסת או בגג ומאפשרת ליושבים בה אפשרות לשבת ולבלות ללא דאגה.

בשל העובדה שהפרגולה כמו הדקים נמצאת בחוץ עליה להיות מתאימה לתנאי מזג האויור ובמיוחד שתתנאים לאקלים הישראלי שהוא לא פשוט ולכן ישנם היום הרבה תחליפי עץ המשמשים בין היתר לפרגולה לבית שלכם.
אז איזה סוגים של פרגולה יש לנו כיום בשוק ומה כדי לנו לבחור ומה אסור לנו להתקרב?

פרגולה מעץ:

הפרגולה מעץ היא הפרגולה הנמכרת ביותר והפופולארית ביותר שיש לנו בעולם הפרגולות, הפרגולה עשויה לרוב מעץ גושני ומחוטא אשר אנו מקפידים על פנים העץ ככל הניתן בגלל עמידותו של של פנים העץ מבחינת העיניים השרף והסיבים לאורך העץ.
את הפרגולה מעץ אפשר להכין מסוגים שונים של עובי ורוחב העץ ועליהם להיות פרופרציונאלים ביחס לגודל הפרגולה, כמו כן ישנם הרבה אנשים אשר נוטים להגזים במידות של עובי העץ והם אינם מתאימים לחצר.
סוג העץ לפרגולה מעץ, והאם הוא מחוטא כדאי שנבדוק:

עץ אורן

עץ גושני

עץ דו שכבתי

כמובן שיש להתייעץ איתנו לפניי בחירת העץ.
את הפרגולה מעץ ניתן לצבוע על פי בחירה בשמן המתאים לעץ או צבע המתאים לעץ ובכך להתאים לשאר האלמנטים כמו הדק וליצור משטח אחיד ומדבר באותו שפה.

פרגולה פלסטיק:

פרגולה מפלסטיק היא הפרגולה הזולה ביותר אשר ניתן לקנות במחירים ממש זולות והרבה פעמים היא לא מחזיקה מעמד לאורך השנים, פרגולה זאת פחות מומלצת והיא פתרון זול וזמני אשר אנחנו ב tack-deck פחות מאמינים.

פרגולה מאלומניום:

פרגולה מאלומניום היא אחד הטרנדים היא חזקים בעולם הפרגולות ובכלל בתחום הבנייה בעץ, הפרגולה מחזיקה מעמד רב של שנים נראית מדהים לא מרקיבה ועוד בעלת היתרונות מדהימים. הפרגולה מגיעה במידות שונות לפי הזמנת הלקוח ולפי מה שמתאים בגינה וניתנת במגוון רחב של צבעים , האחריות על הפרגולה לאורך השנים היא גדולה ואינה מחייבת מאיתנו תחזוקה כלל כמו הדק הסינטטי.

קירוי פרגולה מעץ:

קרוי הפרגולה יכול להיות במגוון רחב של סוגים החל מקרוי פלסטיק או קירוי עץ.הקירוי הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בבניית הפרגולה מכיוון שהוא יותר לנו את החום בעיקר את האויור והוא למעשה הסככה שהפרגולה שלנו הייתה צריכה.

בחרו קירוי לפרגולה שפחות מצריך תחזוקה, בחרו קירוי בעל צבע המשתלב היטב או אותו צבע של הפרגולה מכיוון שזהו הניראות הכללית היוצרת פינישים יפים לפרגולה.

כמו כן על הקירוי להיות בצבעים בהירים ככל הניתן שלא יצור לנו תחושה של חמה ולא יעביר את החום לפרגולה.

נשמח לעמוד לשירותכם tack-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button