גדר למרפסת זה מוצר הכרחי שהרבה מהלקוחות שלנו רוכשים אז איזה גדר היא המותאמת ביותר עבורכם ומהם הסוגים השונים

גדר למרפסת

גדר למרפסת היא אחד הדברים החשובים ביותר עבור המרפסת . בין אם זה מבחינת מראה ובין אם זה מבחינת בטיחות. במרפסות ישנו גובה של מעקה או גדר 1.10 שהוא גובה תקן שמאפשר בטיחות על פי המדינה. את הגדר למרפסות ניתן לעשות בצורה של מעקה או ממש בשימוש של גדר. בין אם הוא טבעי או סינטטי.

חומרי הגלם בשנים האחרונות מאפשרים מגוון די רחב של אפשרויות בין בעמודים המחברים בין הקורות ובין בחומרי הגלם של הקורות. כמובן שהמחירים מושפעים מאיכות חומר הגלם. ומעמידותו לאורך השנים בשמש הישראלית. ובתנאי מזג האוויר הקיצוניים שלנו פה.

גדר למרפסת חומרי גלם

את חומרי הגלם ניתן לרכוש דרכנו וגם את ביצוע העבודה, אנחנו בטייק דק בדרכ ידועים בגדרות הסינטטים שלנו . בחומרים שאינם דורשים טיפול ותחזוקה במהלך השנים. אך לא לכל לקוח זה מתאים וישנם לקוחות שמעדיפים. את החומרים הטבעיים כמו גדר מעץ אורן או מאיפאה. יש לזכור כי החומרים הטבעיים אומנם נראים נעים יותר לעין אבל הם דורשים לא מעט טיפול. ותחזוקה במהלך השנים וכי החומרים התחלפיים כיום מדמים היטב את חשובת העץ וההרגשה שלו.

גדר סינטטית החומרים הפולמרים שלנו עשויים מ65 אחוז עץ במבוק. 25 אחוז hdpe שהינו פלסטיק ם וכ10 אחוז תוספים . אשר מותכים יחד ויוצרים מוצר כמקשה אחת עמיד לאורך שנים עם גוונים טבעיים עמו עץ. כמובן וניתן לבחור ממבחר החומרים שלנו איזה גוון הוא המתאים ביותר עבורכם.

יישום גדר למרפסת

הגדרות למרפסות הם בדרכ התקנה מאוד פשוטה אשר מאפשרת לכל אדם עם חוש טכני וכלים בסיסיים לעשות זאת לבד. כמובן ותוכלו להעזר בנו בהתקנה אך תוכלו לעשות זאת גם בעצמכם ולחסוך לא מעט עלויות.

שלבי ההתקנה- ראשיתץ עלחינו לקבע עמודים במרווחים קבועים שלא עולים על 1.2 ובהתאם למידות הלוחות. יש ליישר את העמודים בקו ישר על מנת שהגדר לא תיהיה בזוויות.

לאחר ומיקמו את העמודים עלינו להשחיל את הקורות בתוך העמודים . במידה והעמוד אינה בעל מסילה יש לקדוח ברגים ישירות אל תוך העמוד. יש לזכור כי מומלץ ליצור רווח בין לוח ללוח למראה נקי ומעבר רוח על מנת שלא היהי כמקשה אחת ושיוכל להיות אוויר שנכנס ויוצא מבעד לגדר שלנו.

 

אם גם אתם רוצים גדר למרפסת פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button