השוואת מחירים דק סינטטי

 השוואת מחירים דק סינטטי מחיר דק הוא דבר משתנה ולא קבוע אשר נמדד על 3 פרמטרים: חומרי גלם(סוג הדק), בעל מקצוע ותשתית הדק.

המחיר עבור כל אחד מהפרמטרים משתנה בהתאם לאיכותו והמחירים משתנים מאוד עבור מחיר דק. ולכן השוואת מחיר דק סינטטי הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר.

מחיר דק והשוואת מחירים לדק מעץחומרי גלם: חומרי הגלם אותם אנחנו בוחרים יכולים להיות מדק סינטטי או דק מעץ שלכל דק היתרונות וחסרונות שונים ומגוונים.


הבחירה בדק מעץ יכולה להיות הבחירה " הטבעית " אשר רובנו בוחרים לרוב בשל היותו של דק העץ לחמים וטבעי או לבחירה התופסת תאוצה דקים סינטטים ומה שבינהם כמו דק הבמבוק אשר לא מחייבים תחזוקה כלל ובאים עם שנות אחריות רבים.


את הדק מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע או איש בתחום הדקים אשר יוכל להגיד לכם את כל ההיתרונות והחסרונות כי בכל זאת בכל דק ודק סינטטי יש היתרונות וחסרונות.


מחיר דק מעץ- מחיר דק מעץ יכול לנוע מ350 שקלים לדק אורן ועד 450 ל דק טיק בורמזי ולכן יש להתייעץ עמנו לפניי ההחלטה( המחירים לפניי מע"מ והובלה).

 מחיר דק – בעל מקצוע ואך הוא משפיע על השוואת מחירים דק סינטטי:

בעל מקצוע הוא למעשה מתקין הדקים אדם שהוא האיש בשטח ולמעשה ממוחה בבניית דקים, בעל המקצוע עליו להכין תשתית ואת לוחות הדק העליון, זכרו בעל המקצוע או המתקין דקים יתקין איזה חומרים שתבחרו לו ולכן הוא לא תמיד האדם להתייעץ איתו כי בסופו שליום הוא לא יבוא ויצבע את הדק או יתן אחריות על המוצר אלא רק אחד היבואנים או המשווקים של הדק.


מחיר בעל מקצוע- מחיר בעל המקצוע משתנה בהתאם למקצועיות של המתקין ולשנות הוותק שלו, המחיר נע בין 180 שקלים ל250 למר (המחירים אינם כוללים מע"מ) כמו כן בעל המקצוע מתחשב בשטח ובכמה ימי עבודה הוא יצתרך להיות אצלכם.

תשתית הדק:

השוואת מחירים דק סינטטימחיר דק נקבע גם לפי תשתית הדק אם היא שתית מברזל או אלומניום או אם היא תשתית עץ אורן. מחיר התשתית בעץ צריכה להיות די זהה ומחירה צריכה להיות מ55 שקלים ועד לתשתית של 90 שקלים הכוללת זיפות וברגים והיא למשתנה לפי גובה התשתית אותה נצתרך( מומלץ להשתמש בעץ אורן מחוטא).


מחיר תשתית מברזל או אלומניום נע בין 120 שקלים ועד ל250 שקלים לפיי מע"מ והובלה והמחיר נקבע לפי סוג הברזל והחיזוקים שנצתרך לעשות.

השוואת מחירים דק סינטטי ודק מעץ הם משתנים מאוד וקיצוניים בין שני התשתיות כי לא אותו מתקין דקים תמיד יוכל להתקין לכם תשתית ברזל מכיון שהוא עוסק בעץ והוא לא מסגר ולכן יש לבדוק היטב את המחירים של התשתית לפניי הרכישה.

נשמח לתת לכם הצעת מחיר ולעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות