כך תשמרו על הפרגולה שלכם

טיפול פרגולה ותחזוקת מוצרים עשויים חומרים טבעיים מחייבת בחירה קפדנית של חומרים איכותיים ובטיחותיים. כאשר מדובר בשמירה על פרגולות למרפסת מעץ, מקבלת הבחירה משמעות מיוחדת, הואיל והפרגולה חשופה לכל מזג אוויר שהוא.

צביעת פרגולות ודקים מחייבת בחירה בצבע עמיד למים.

לפני בחירת צבע לעץ התייעצו עם אנשי מקצוע בתחום התחזוקה. תמיד עדיף לרכוש צבעים בחברה המייצרת או מייבאת צבעים בטכנולוגיה מתקדמת.

הצבע האיכותי מאריך את "חיי המדף" של המוצר, במיוחד כאשר הוא, כאמור, מצוי בחוץ וחשוף.

שמירה על פרגולה אינה מתמצה רק בבחירת הצבע כשלעצמו; הטיפול אינו גמור עד שמשתמשים בחומר גימור.

הלכה משמשת חומר גימור משובח לעץ. היא אוטמת את המשטח ובתוך כך מחזקת את עמידותו ומבטיחה שהוא ישרת אתכם זמן רב. גם כאן. בדיוק כמו בבחירת צבע, חשוב להקפיד על האיכות ולא להתפשר על פחות מאשר הלכה הטובה ביותר.

*הלכה גם מגנה על העץ מפני לכלוך ואף מפני נזק פוטנציאלי אפשרי של שימוש בחומרי ניקוי לא איכותיים מספיק.

טיפול פרגולה והצבע עושה את שלו כמו הטבע

הצבע משפר את הטבע ונותן מענה לנזקיו.

הצבע יכול להיבחר מתוך שפע של צבעים וגוונים וכך ניתן לשוות לפרגולה מראה של עץ טבעי  גם כאשר מדובר בפרגולה אלומיניום, שתחזוקתה פשוטה יותר. מה גם שאלומיניום הוא חומר קשיח ועמיד ביותר בפני אש ומים.

בכל מקרה, אם בחרתם להתקין במרפסת הבית או במבואתו, בחצר או בגינה פרגולה מעץ, חשוב שתקחו בחשבון כי תידרשו לתחזוקתה

. אל תהססו להתייעץ עם אנשי מקצוע ונהגו לפי עצתם המקצועית. צביעה תקופתית של פרגולה מספיקה על פי רוב לשמירה עליה.

במקרה שמתגלעים חריצים וסדקים, התייעצו עם אנשי המקצוע על חומר אטימה ייעודי שמשווה למשטח הפרגולה מראה אחיד וחלק. כפי שהיה לה בראשונה,  כשהיא הותקנה בביתכם.

דברים שכדאי לדעת על אודות פרגולות מעץ

אם רוצים להוזיל עלויות אפשר תמיד לבחור בחומרים זולים, כגון בד, אבל צריך לקחת בחשבון כי חומר כזה מתבלה ונשחק בתוך זמן קצר  יחסית. אינו עמיד במזג אוויר קיצוני והוא עלול להתברר מהר מאוד כבחירה כושלת, שבה יוצא הרווח בהפסד.

ככלל, קיים מגוון גדול של סוגי עצים. פרגולות עשויות עץ ארז בעל גוון אדמדם הן יפות למראה ומחזיקות מעמד לאורך זמן בשל חוזקו של העץ ויציבותו. לעומתו- עץ אורן הוא בעל גוון בהיר וקל לעיצוב, מה שגורם לרבים לבחור ב וכדי ליצור פרגולה מעוצבת ומרהיבה.

כאשר בוחרים פרגולה מומלץ להפקיד את מלאכת התקנתה בידי בעלי מקצוע מנוסים.

אם אתם בוחרים בפרגולה שניתנת לפתיחה ולסגירה באמצעות מנגנון חשמלי יהיה עליכם לוודא את תקינותו. ותמיד תמיד- להקפיד על כללי הזהירות והבטיחות, הן בהתקנה, הן בשימוש והן בתחזוקה.

לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button