חיפוי למרפסת

חיפוי למרפסתחיפוי למרפסת הוא חלק בלתי נפרד מהמרפסת או הגינה שלכם, במידה וחידשתם עת הגינה או את המרפסת ואתם רוצים מראה חדיש או חמימות ביתית המשתלבת עם הדק זהו הפתרון בשבילכם.

את לוחות החיפוי ניתן להזמין מחומרי גלם של חיפוי עץ, חיפוי סינטטי או חיפוי hpl וכולם נותנים מראה חדיש וחמים לגינה שלכם.
יש לזכור כי אם אנו בחורים החיפוי העץ יהיה עלינו לתחזק אותו באמצעות שמן או צבע אחת לשנה לפחות על מנת לשמור עליו, יש להשתמש בשמן המתאים לסוג העץ.
הבחירה הנפוצה כיום הוא להשתמש בתחלופות לעץ כגון חיפוי סינטטי או חיפוי hpl אשר לא מצריכים תחזוקה אינם דוהים ומוגנים על ידי מזיקים, לוחות החיפויי הסינטטי מגיעים במגוון רחב של צבעים וניתן להתאים על פי הם את שאר חלקי הגינה כמו ריהוט הגן והתאורה.

כמה טיפים חשובים ללוחות החיפוי למרפסת:

התחליפים לעץ כיום נוחים מבחינת ההתקנה וזולים משמעותית ממה שהיו בעבר.
לוחות החיפוי אינם חייבים להיות בעובי כמו לוחות הדק מכיוון שהם אינם משטח דריכה ובכך נוכל לחסוך בעלויות.
נוכל להשתמש בלוחות החיפויי גם לאדניות חיפוי עמודים וכל רעיון העולם לראשכם מכיוון ולוחות החיפוי הסינטטים גמישים וניתנים לעיגול.

סוגי ההתקנה לחיפוי למרפסת

חיפוי למרפסת

את לוחות החיפוי למרפסת ניתן להתקין במספר דרכים-
1) התקנה תלויה שהיא ההתקנה היפה ביותר אשר הלוחות יושבים על תשתית מאחור ולמעשה לא רואים ברגים ותופסנים כלל.
2) השיטה הגלויה עם ברגים לתוך לוחות החיפוי אשר יואצים חלודה וגם מפריעים למראה הנקי.
3) שיטת ההדבקה שהיא גם שיטה אפשרית כל עוד אנחנו משתמשים בסוגי דבק חזקים כמו סופר הייטק 7 שאותו אנו ממליצים או כל דבק אחר( כמובן שעלינו לבדוק קודם אם הקיר ישם לפניי ההתקנה עם הדבק).
אנו הכי ממליצים ואוהבים לעבוד בשיטה של לוחות ההתקנה התלויה אשר נותנת לנו מראה יפי ונקי וגם פרקטית בכל הנוגע לברגים, אם אתם מחליטים להתקין את לוחות החיפוי לקירות בעצמכם מומלץ להשתמש ברבה קורות תשתית ולמעשה למנוע עיוותים של לוחות החיפוי.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל

שאלה take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button