חיפויי מעץ

 

חיפויי מעץ הוא למעשה החיפוי הנמכר ביותר והידוע ביותר בקרב החיפויים הקיימים אצלנו.חיפויי מעץ


החיפויי מעץ המשרה חמימות ותחושת טבעיות נותן לקיר נעימה ורוגע ויש מקומות שגם יוקרה.
חיפויי מעץ אותו אנו נוהגים להשתמש הוא או מעץ איפאה או מעץ אורן ואלה הם העצים הפופולארים ביותר בקרב החיפויים מעץ.


כמו כן ניתן להשתמש במגוון רחב יותר של עצים אשר יכולים לשמש כחיפויי החיצוני שלנו אולם זאת כל עוד יש שימוש בחומר הגלם הטבעי יש לזכור כי עלינו לטפלו בתקופות קצרות של בין חצי שנה ועד שנה ובשימוש שמן או צבע לעץ המתאים על ידינו. חיפוי מעץ יכול להיות גם בצורות וכשימושים שונים שאנו אוהבים למשל להשתמש חיפוי סרגלים של עץ איפאה או דק סינטטי חתוך למידה ולתת תחושת יוקרתיות ומראה איכותי הן לחוץ הבית והן כחיפוי קירות פנימי בחדרי מדרגות או בכניסה לביניינים.


רבים מהאדריכלים ובעלי המקצוע בישראל החלו לבינו בשנים האחרונות שאומנם וחיפוי העץ יפה ואיכותי אך בבחינה הפרקטית הוא קצת יותר בעייתי עצם היותו לא נגיש לכל אחד, במידה והחיפוי מצריך טיפול עלינו לטפס לגבהים ולהתחיל לטפל בעץ דבר שמייקר את השימוש של בעל המקצוע ולא נגיש לכל אדם פרטי בגבהים מסוימים.


בעקבות כך החלו חלופות רבות כמו חיפוי hpl או חיפוי קירות סינטטי המאפשרים לנו להינות מהתחושה החמימה ומצד השני ללא צורך בתחזוקה כלל ומאחריות רבת שנים.


מחיר חיפוי מעץ:

מחיר החיפוי מעץ יכול לנוע מ 280 למ"ר עבור חומר גלם ומ550 עבוד חומר גלם ועבודה כמובן
ומחיר החיפוי משתנה על פי סוג חומר הגלם בין אם זה מעץ איפאה אורן או כל סוג עץ אחר ומחירו משתנה על פי השטח המ"ר ועל פי הנגישות למקום- כלומר שככל  שהמשטח יהיה לנו יותר נגיש בעזרת במה או חלוקה נכונה בעזרת מנוף המחיר ירד בהתאם.חיפויי מעץ


על החיפוי תמיד להיות לא דליק וזה על מנת לקבל טופס 4 לפניי הכניסה לבית.


נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button