חיפוי קירות

חיפוי קירות

 

חיפוי קירות  הוא אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות.

החיפוי משתלב בדרכים רבות כמו חיפוי בניינים חיפוי מרפסות או אפילו אלמנטים של סגירות לדק.
החיפוי יוצר ארמוניה עם הדברים הסובבים אותו ומותאם לאקלים הישראלי, מעבר היותו של החיפוי כמוצר עמיד הוא נותן לנו גם את תחושת החום והטבעיות של העץ ותחושה ביתית איפאה שהוא מותקן.

אדריכלים בשנים האחרונות החלו להבין את חשיבות החימומות אותם יוצר החיפוי חיצוני ולכן ניתן למצוא אותו בהרבה מן בנייני התמא והבניינים החדשים.
החיפוי שאנו מתעסקים הוא חיפוי עץ,חיפוי סינטטי וחיפוי hpl שזהו חיפוי עם אחריות רבת שנים.

חיפוי עץ-

חיפוי העץ בא במגוון רחב של עצים שבדרך כלל הם עצי האיפאה אשר יוצרים את התחושה החמה. אולם התחושה שחיפויי העץ היא אופטימלית אך היא דורשת מאיתנו תחושה לאורך הזמן ומרקיבה עם השנים.
לכן כמו חלופות כמו חיפוי סינטטי או חיפוי hpl אשר לא מצריכים מאיתנו תחזוקה כלל ומגיעים עם שנות אחריות רבות.

חיפוי סינטטי-

חיפוי סינטטי הוא למעשה חיפוי דמוי עץ אשר מתאים לתנאי האקלים בישראל והוא אינו דוהה או בעל כתמים כמו חיפוי העץ ונשאר למשך לפחו 20 שנה אותו דבר.
החיפוי הסינטטי מגיע במגוון רחב של צבעים אשר ניתן למצוא ומשתב בצבעים של הקירות.

חיפוי hpl-

החיפוי הנפוץ של השנים האחרונות עבר טוויס ויצא להיות גם חיפוי חיצוני ולא רק חיפוי פנימי. החיפוי כיום הוא מוגן uv התקנתו פשוטה והמראה שלו מזכיר לנו את העץ הטבעי.

מחירי הלוחות חיפוי קירות חיצוני:

המחירים של לוחות חיפויי חיצוני משתנים בהתאם לגודל החיפוי וסוג החומר גלם וכמובן בהתאם התקנה אם אנו יוצרים זאת לבד או על ידי איש מקצוע המיועד לכך או מתקין מורשה מטעמנו.
אך ניתן כבר להגיד שלוחות חיפווי העץ הם הזולים ביותר לאחר מכן החיפוי הסינטטי ולאחר מכן חיפווי הhpl מחיר החיפויים נע בין 330 שקלים ועד ל570 שקלים לפניי מע"מ והובלה אם הזה כולל עבודה, ובין 180 ל350 שקלים עבור חומר גלם בלבד לפני מע"מ והובלה.

 

נשמח לעמוד לרשותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button