הקמת גינות

הקמת גינות בישראל היא אחד הדברים האהובים על כל אדם שיש לו בית פרטי, השקט והשלווה שאותם אנחנו רוצים בבית שלנו ופינה שקטנה פרטית משלנו.

אז כיצד זה מתקשר אלינו בtack deck:

גננים רבים ואדריכלי נוף נוהגים לעבוד בתחום העץ , החל משלב התכנון ועד לשלב מסירת הגינה יש כמעט לכל גנן להתעסק בעץ אם זה אדניות רכבת ,דקים, או עצים שהוא שותל באדמה.
הגנן הישראלי הוא אוהב לעבוד עם חומרי גלם מעץ והרבה מאוד גננים לא מאמינים בסוגים הסינטטים ובדק הסינטטי.

הקמת גינות הגננים הרבה פעמים לוקחים על עצמם את כל העבודה ומחלקים את זה לבעלי מקצוע על כל תחום אחד על ההשקיה ואחד על בניית הדק ויש כאלו שלוקחים על עצמם את כל עבודת הקמת גינות.

אנו רואים בגננים גננים ולא אנשי דקים חשוב לציים שיש גננים שעושים עבודה יפה אך זה לא מקצועם הרגיל ושהוא עושה את זה כחלק מהעבודה אך לעתים העבודה של הגנן והעבודה של מתקין הדקים שונה.

הגנן לא תמיד מקפיד ושם לב לפרטים כמו מרווחי התשתית חוסך בסוג התשתית מאורן לא מחוטא ויכול להשתמש בברגים לא מותאמים לדק, אנו ממליצים לקחת בעל מקצוע שהעיסוק שלו הוא עבודה בעץ או לבקש זאת מהגן.

 

השלבים בהקמת גינות:

השלב הראשון הוא התיכנון:
כמו בכל דבר עלינו לתכנן מראש את השטח מה ומה אנחנו מצפים לראות, מדידות וסקיצות רצוי להכין.

 

השלב השני בניית התשתיות:
שלב בניית התשתיות זה למעשה הליבה של התוכנית הוא צריך להעביר מים תאורה תשתית לדק חפירת בורות ועוד עלינו לעשות את שלב זה חזק ויציב מבחינה פרקטית על מנת להתקדם לשלם הבא.

 

השלב השליש הבנייה:
השלב הכיפי הוא ההנחה הבנייה של כל המשטח יצירת הפינישים וסיום החצר.
יש לבדוק לפניי שאנו משחררים את הגנן שעשה לנו את הקמת הגינות שאנחנו מרוצים רצוי לבדוק את השטח ולשלם לו את שאר הכסף ולא רק בהתחלה ובכך רק שנהיה מרוצים הוא יקבל את הכסף.

 

הקמת גינות חשוב לבדוק שהגופים עובדים שהדק יציב ושהמים עובדים בכל הממטרות לגינה ואל תשכחו זה הפינה הפרטית שלכם לכו יצירתי על גינה מושקעת עם בריכה ומפל כמו שחלמתם ואל תחסכו על הגינה שלכם זה הבית שלכם וזה המקום שלך.

 

נשמח לעמוד לשירותכם tack deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות