הוראות התקנה טייק דק

 הוראות התקנה דק סינטטי take-deck הבחירה הנכונה לדק סינטטי איכותי, אחריי שנות פעילות רבות החלטנו לייבא אליכם את הדק מספר 1 בישראל.

הדק שלנו החשב בעולם למוצר החזק והעמיד ביותר בקרב דקים הסינטטים ומגיע כולו בשלמותו כחומר מלא , כלומר לא חלול או מצופה ואינו דורש טיפול ותחזוקה לאורך השנים.

ה – דק העמיד של take-deck מגיע עם התקנה נסתרת , ללא צורך בברגים עליונים ויוצר משטח נקי מברגים ועמיד לאורך שנים רבות.

הדקים שלנו מיוסמים בגינות מרפסות ושטחים ציבוריים הנפרסים לאורך כל הארץ וניתן לראותם מהצפון לדקים עם צוותי התקנה ומכירה בכל חלקי הארץ !

היתרונות בדק הסינטטי של take-deck

  • אינו דורש טיפול ותחזוקה כמו דק מעץ, אינו מרקיב מתעוות  ונשבר ונשאר באותו גוון כמו בהתחלה ☘️
  • עמיד בפניי תנאי מזג האוויר הקיצוניים עם תוסף uv המשמר את הדק לאורך שנים רבות ⭐️
  • עמיד בפניי מזיקים וחומר ירוק לסביבה בריאה יותר🌴
  • החומר אינו מחליק עם תקנים אירופאיים וישראלים מחמירים לאש והחלקה ❄️
  • ניקוי פשוט וקל ! ללא צורך בטיפול ותחזוקה מלבד מים וסבון 💦
  • מגוון רחב של צבעים אפור לבנין וחומים עם טקסטורות של עץ  🌈
  • חומר מלא הניתן לעיבוד כמו דק מעץ ועם התקנה נסתרת המאפשרת משטח ללא ברגים עליונים 👷🏽‍
  • מתחמם כמו דק מעץ בשל היותו חומר מלא המורכב 65 אחוז עץ ו35 אחוז פולימר 🐾
  • המראה הטבעי של טייק דק הוא הדק הפופולארי ביותר בשל המראה הטבעי שמזכיר עץ ואינו מבריק או מלאכותי כמו דקים אחרים 🍃

הוראות התקנה דק סינטטי הם פשוטות לגמריי ומורכבות מכמה חלקים:

הכנת השטח – במקרה והדק מותקן במרפסת עלינו לוודא כי יש ניקוז טוב למים לפניי ההתקנה וכי יש זווית הנוטה לשיופע הקיים ולא כלפיי הבית , הגובה המינמאלי לדק סינטטי ולתשתית הוא 6 ס"מ על מנת שיהיה יציב וחזק לאורך שנים.

במידה ויש איטום מומלץ להשתמש  בחתיכות יריעות בטומניות ספוג או גל דבר אחר על מנת לא לפגוע באיטום.

במידה והדק מותקן על אדמה מומלץ לקחת מרווח של 10-20 ס"מ מינימום , להשתמש ברגליים מזופטות או מונחות לא ישירות על האדמה על מנת שלא ירקיבו, תוכלו להשתמש באבני מדרך מסוג אקרשטיין ועליהם להניח את רגליי הדק. במידה והאדמה עובדת תוכלו לצקת את הרגליים לאדמה או ליצור תושבות המעוגנות לאדמה.

בניית התשתית – מומלץ להשתמש בעץ אורן מחוטא כמידות של 5/7 או 5.10 או 5\15 בהתאם לגובה והמשקל בו הדק צריך להיות חזק. מרווח התשתית צריך להיות 30-35 ס"מ בין הקורות במסגרת ובכיוון הנגדי לדק.

הוראות התקנה דק סינטטי אביזרים:

יש לבנות תשתית מקובעת על פי המקובל אצלנו 30-35 ס"מ בין הקורות בסיס. אנו ממליצים על תשתית מברזל או מעץ שתחזיק מעמד כמו לוחות הדק שלנו. במידה ובחרתם לבנות תשתית מעץ, אנו ממליצים להשתמש בזפת קר הנותן הגנה לאורך שנים רבות מפניי ריקבונות ומזיקים על מנת להאריך את חיי התשתית

שימו לב: מרווח מרבי בתשתית הינו 35 ס"מ מרכז-מרכז. המחברים הנסתרים מספקים מרווח תקני דרוש בין לוחות של 5-6 מ"מ בהתקנה נכונה.

התקנת השורה הראשונה של הדק סינטטי

התקנת הלוח הראשון היא באמצעות שקען חור מוביל ולאחר מכן בורג עליון לקיבוע חזק ואיכותי, כמו כן ניתן לחבר את הבורג באלכסון באמצעות מכשיר מסוג קומו, המאפשר בכנסת הבורג לחירוץ הדק הנסתר מבלי לראות את הבורג העליון.

לאחר חיבור הלוח הראשון אנו מחברים את הלוחות באמצעות התקנה נסתרת מציד הלוח המותקן , מהדקים את הקליפס בעזרת בורג ודוחפים את הלוח הבא אחריו.

משחילים לוח דק מחורץ לתוך הקליפסים.

חשוב מאוד! לוח הדק הראשון חייב להיות ישר ומעוגן היטב.

מכניסים את המחבר לתוך החריץ בלוח, מבריגים את בורג המחבר במרכז רוחב שימו לב! יש להבריג את הברגים רק חצי לא עד הסוף! רק לאחר סיום הפריסה יש להדק את הברגים לבסיס

התקנת לוח הדק השני

. כעת יש להבריג עד הסוף את הברגים של המחברים שבשורות

התקנת הלוח האחרון הוא כמו הראשון באמצעות שקע מקדים, חור מוביל ובורג עליון.

מפגש לוח לקיר  – 5, 6 מ"מ על מנת לתת לחומר הגלם להתפשט ולהתכווץ עלינו להשאיר מרווח שווה כדי שהחומר לא יקבל גלים או ישבוא את דפנות הדק.

מפגש ראש לוח לראש לוח – 3 מ"מ *

במקרה של לוח אחד המותקן בין שתי קירות, יש להשאיר רווח של 10 מ"מ בין לוח לקיר, כמו חומר הגלם מתפשט ומתכווץ כמו דקים מעץ רק לאורך מכיוון והאביזר מעגן אותן לרוחב.

לכן חשוב מאוד להדק את הברגים והם יהדקו את הדק כלפיי מטה לבסיס.

ובמידה ויש שאלות נוספות נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

תקנים לדק סינטטי

כחלק מהמקצועיות שלנו בחנו את המוצרים של take-deck בישראל לאש ולאקלים הישראלי והממצאים הכי גבוהים שאפשר ומותאמים לבדיקות האירופאיות. תקנים לדק סינטטי

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button