דק סינטטי סביב בריכה באבן יהודה שהותקן על גבי תשתית עץ מזופטת. הינה אחת העבודות היפות של התקופה האחרונה.

דק סינטטי סביב בריכה

לאחר שפנו אלינו זוג שחיפשו דק סינטטי איכותי מסביב לבריכה. ובדקו היטב את השוק הישראלי בחרו בנו טייק דק כחברת הדקים אליהם.

ראשית מדדנו את השטח וחישבנו את חלוקת הדק ואת חיבוקי הדק באמצעות התקנה נסתרת. חילקנו את לוחות התשתית במרווחים של 35 ס"מ ועיגנו אותם לקירות הבית

לאחר מכן יצרנו תשתית מקורות עץ מוקצע מחוטא אשר זופת בזפת קר . בחלקו העליון ועאת הרגליים שהיו על אבני מדרך. כמובן שהכל נעשה על מנת שהדק יחזיק כמה שיותר זמן מעמד בחוץ וללא קריסה של קורות הבסיס של הדק העליון.

דק סינטטי מסביב לבריכה -סוג הדק שלנו take-deck

הדק הסינטטי של חברתtake-deck הינו דק סינטטי מלא אשר מורכב מ65 אחוז עץ 25 אחוז פולימר hdpe שהינה. סגסוגת פלסטיק עמידה לתנאי מזג האוויר הישראלי. וכ 10 אחוז דבקים חומרי נגד בעירה וצבע וחומרים נוספים לעמידות מירבית.

כל זה מרכיב לנו דק עמיד במיוחד בתנאי מזג האויור בישראל ומקנה דק לבריכה שלנו אריכות לאורך שנים רבות. ועם 20 שנות אחריות. וללא צורך בטיפול ותחזוקה כלל לאורך השנים ועם מראה נעים ויוקרתי.

הגוון הנבחר באבן יהודה . היה גוון חום איפאה המשלב בתוכו מספר גוונים של חום . אדמדם ושחור המדמה את עץ האיפאה הטבעי ועם טקסטורה. שהולכת וחוזרת על עצמה כל כמה לוחות על מנת להיות טבעי יותר.

כמובן וההתקנה בקורות הדקים שלנו היא התקנה נסתרת מבלי לראות שורות ברגים. המחברים בין הדק העליון לבין התשתית למטה. ועם קליפסטים העשויים מנירוסטה המצופה פלסטיק לעמידות גבוהה לאורך השנים.

המחברים הייחודיים שלנו ניתנים לפירוק נקודתי ואין צורך בפירוק לוחות הסוף על מנת להגיע ללוח נקודתי. כלומר במידה ויש פתח שירות או רוצים לפרק לוח אחד ניתן להרים את הבורג בעזרת מברגה לשחרר את הקליפס ולהרים את היחידה דק.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי סביב הבריכה פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button