דק סינטטי לגינה פרטית ברחוב רודשילד היוקרתי בת"א בדירת גן יוקרתית ומדהימה.

דק סינטטי לגינה פרטית

לאחר פגישה קצרה בבית שעובר שיפוץ פגשנו את בעליי הנכס. ושם ראינו את הדק הישן מסוג אורן שמצריך טיפול מסיבי. לאחר התייעצות עם הלקוח החלטנו לפרק את הדק הישן עם הבסיס כלומר התשתית. לפנות אותה ולהתקין דק איכותי חדש.

השטח היה כ50 מ"ר בדק פולימרי מלא הידוע כעמיד לאורך שנים רבות עם טקסטורת עץ משתנה המדמה בצורה הטובה ביותר את דקים מעץ טבעי ומבלי טיפול ותחזוקה כלל לאורך השנים. כמו כן הדק התוקן על גבי בסיס מעץ אורן מוקצע מחוטא עם ברגי טורקס מצופים. חזק ויציב לאורך שנים רבות.

המלצות לדק איכותי

מומלץ לבחור בדק מלא בלבד לא חלול מכיוון והעובי הדק יהיה נמוך. או חומרים מצופים שהתקלפו לאורך השנים. כמו כן אנחנו ממליצים על התקנה נסתרת שבכך לא נראה את הברגים מלמעלה, הברגים לא ירקיבו והמשטח יראה יותר יפה ונקי.

יש לנקות את השטח טוב לפניי וליצור פתחי שירות במידה וקיים נקודות ביוב . במידה ולא אם תיהיה בעיה הנקודות לא היו נגישות ודרכי הגשיה אליהם יהו יותר קשות. כמו כן עדיף שלא יהיה אדמה אשר נוגשת ישירות בעץ על מנת שלא ירקיב. במידה וקיימת לנו אדמה יש לזפת בזפת קר את הבסיס על מנת שלא ירקיב לנו מהר מהרגיל. או ליצור בלטות או אבני מדרך או חתיכות דק סינטטי למטה מתחת לבסיסים שלא ישקע לנו עם האדמה.

תהליך התקנת דק סינטטי לגינה פרטית

  • ראשית פיניונו את הדק הישן + התשתית למכולת פינוי.
  • שנית הכנו מסגרת מקורות 5\10 מעץ מוקצע מחוטא, חיברנו את העץ לבית באמצעות ברגי גמבו לקיורת הבית.
  • לאחר מכן חיזקנו את הבסיס באמצעות רגליים וגשרים לחיזוק מקסימלי של השטח.
  • ולבסוף התקנו את קורות הדק הסינטטי באמצעות התקנה נסתרת לבסיס הדק.

אחריי שסיימנו יצרנו פינישים של חיתוכים וסגירות לאורך הדק על מנת לתת תחושת יוקרה ויופי לחצר החדשה.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי לגינה פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button