דק סינטטי לבן לבריכה בבית פרטי בבאר יעקב. שהחליף את דק האורן הרקוב.

דק סינטטי לבן לבריכה

לאחר שפנו אלינו זוג לקוחות בפעם השנייה כי הדק אורן שלהם מתקלף ופנו לכמה בעליי מקצוע שונים . סביב הבריכה ושאריות הצבע נכנסות למים שמחנו להגיע.

כבר במפגש הראשוני עם הלקוחות ראינו כי מתקין הדקים עשה עבודה טובה ויציבה וכי הדק עצמו הוא במצב טוב אך. דק אורן כדקר אורן נוטה להתקלף ולהוציא סיבם. לאורך השנים בעיקר במקומות של מים ושמש.

ולאחר שנים בודדות החליטו הזוג כי הדק המושלם ביותר עבורם הוא דק סינטטי לבן ומלא. של חברת טייק דק בגוון לבן שמנת שמשתלב להם היטב בגווני הבית. כמובן והדק מגיע עם התקנה. נסתרת ועם אביזרים ללא שורות ברגים עליונים.

דק סינטטי לבן לבריכה תהליך ההתקנה :

כאשר מדדנו את השטחאת המדרגות והקופינג של הבריכה כבר הבנו כי ישנה בעיה לפרק את דק האורן הישן מכמה סיבות.

  • על הדק היה מונח זכוכית
  • הד קהיה בהתאם לגובה של 3 ס"מ כמו אורן לעומת הסינטטי שהינו בגובה 2 ס"מ.
  • עבודת הפירוק תיצור לכלוך ותייקר את העלות הכוללת של העובדה פירוק ופינו הדק הישן.

לכן לאחר התייעצות עם בעליי מקצוע החלטנו ליצור תשתית חדשה על האורן הקיים ובכך להגביה את כל משטח הדק המדרגות והכניסה לבית.

כמובן והדק החדש כיסה את כל דק האורן הישן והעבודה המדהימה יצאה נפלאה. ובעיקר ללא טיפול ותחזוקה לאורך השנים כלל. ועם התקנה סמויה עם מחברים העשויים מנירוסטה ועמידים בפניי המים של הבריכה הכלור והמלחים.

חומרי הגלם שבהם השתמשנו הנם wpc מלא שהינו תרכובת של . 65 אחוז עץ .25 אחוז hdpe שהינו פולימר עמיד . וכ10 אחוז תוספים שהנם הדבקים והגוון של חומר הגלם. ומתשתית עץת מוקצע מחוטא במידות של 5\5 על מנת לא לעלות בגובה יותר מידי.

הדק הפולימרי הייחודי של טייק דק הינו המוצר העמיד ביותר בשוק הישראלי ומגיע עם תקנים אירוטפיים וישראלים בפנייי אש.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי לבן מסביב לבריכה פנו אלינו עוד היום take-deck

 

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button