דק סינטטי לבית פרטי בהרצליה באחד מהדקים הפופולרים ביותר בישראל של טייק דק בגוון חום טיק.

דק סינטטי לבית פרטי

חברת טייק דק שעובדת שנים רבות בתחום הדקים בישראל בייבוא והתקנת דקים. סינטטים ודקים מעץ ממשיכה לומר את המילה האחרונה. בתחום הדקים.

לאחר שפנה אלינו זוג שרצו לחדש את חצר הבית בהרצליה. שמחנו להגיע לפגישה. במהלך הפגישה ראינו שקיים דק מסוג אורן ישן ובלוי שמהווה. סכנה להולכים ושבים.לאחר שיחה קצרה עם הזוג הבנו כי חייב לפרק'את התשתית דק הישנה יחד עם קורות הדק אורן הרקוב העליון וכי התשתית מאוד רקובה ואי אפשר להשתמש בה דק סינטטי טיק החדש של טייק דק.

דק סינטטי לבית פרטי

  • ואז התחלנו במלאכה! ראשית היינו צריכים לפרק את הדק. יחד עם קורות התשתית ולפנות אותם מהחצר.
  • לאחר מכן סידרנו את האדמה ופרסנו יוטה שחורה על מנת שלא יגדלו עשבים מתחת לדק.
  • הגיע השלב המעניין ! של יצירת התשתית מקורות עץ אורן מוקצע מחוטא 5\10 במרווחים מצומצמים מאוד של 35 ס"מ בין הקורות על מנת להבטיח השדק ישאר יציב לאורך שנים. מגשרים של 80-100 ס"מ לחזיוק התשתית . ולרגליים כמוסן לביסוס וייצוב השטח.
  • בגלל שהאדמה היא שוקעת יצקנו בהפינות הדק בטון שהאדמה לא תשקע. כמו כן השתמשו גם בסרט שחור מעל. הנתשתית למעלה ובזפת שרגליי הדק והקורות לא יריקבו תוך זמן קצר.
  • ולבסוף פרסנו את קורות הדק בהתקנה נסתרת באמצעות מחברים וברגים יעודיים לדק הסינטטי של טייק דק.
  • ויצרנו סגירות מצידי הצדק על מנת שחיות לא יכנסו מתחת לדק.

הדק שלנו הוא מוצר המיובא לארץ בייצור קאסטום מייד ובעל עמידות גבוה. במיוחד לתנאי מזג האויר הישראלי לצערנו בלקוח הישראלי נוהג לחדש את הדק מעץ רק לאחר מספר שנים גדול . בשל כך הדק הטבעי נוטה להרקיב ולהתבלה תוך זמן קצר יחסית . לכן עבור לקוחות רבים הדק הסינטטי מומלץ . בשל אי הצורך בטיפול ותחזוקה כלל אלא. רק מים וסבון לשמירה על נקיון. מעבר לכך הדק אותו אנחנו מייבאים הינו מוצר מלא שאינו חלול או מצופה בנראה יותר טבעי ופחות פלסטיקי או מבריק כמו מוצרים אחרים הנמצאים בשוק הישראלי.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי לבית פרטי פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button