דק סינטטי יוקרתי שהותקן בכפר שמריהו הינו אחד מהשטחים היפים והאיכותיים ביותר שלנו טייק דק.

דק סינטטי יוקרתי

לאחר שהלקוחות בדקו היטב את השוק הישראלי . ואת הבחירה בדק אולטימטיבי עבורם הם הגיעו אלינו, לאחר פגישה קצרה ומדידת השטח וחשיבה על זויות הדק וההתקנה התחלנו בבניית התשתית.

דק סינטטי יוקרתי – שלבי העבודה שלב אחריי שלב

  • התחלנו את הננית התשתית ממסגרת מעץ אורן מוקצע ומחוטא שלא ירקיב בשנים הראשונות שלו .אשר פולס באמצעות רגליים והוגבה לגובה קו היציאה מהבית.
  • לאחר מכן חיזקנו את התשתית בעזרת עוגני הגמבו וברגי הבטון לנקודות יציבות וחזקות . על מנת לתת בוסט של כוח שלא תשקע לאורך הזמן .
  • ולבסוף התקנו את קורות הדק העליון בגוון הנבחר איפאה . שמגיע בגוון חום שחור ואדום יחד למראה יוקרתי וטבעי מבלי הצורך לתחזק

כמובן שהדק הסינטטי שלנו מגיע עם התקנה נסתרת באמצעות קליפסים. שהינם אביזרים המחברים בין הקורות לבין התשתית האביזרים של טייק דק עשויים מנירוסטה 304 אל חלד ופלסטיק מצופה להגנה וחוזק לאורך השנים.

את דגמי טייק דק תוכלו לראות באתר או באמצעות נציגי החברה או במחסן החברה. הנמצא באזור השרון הרצליה ולבחור את הדגם המתאים במיוחד עבורכם בין אם הוא בגוון איפאה. טיק, לבן , אפור או גוונים נוספים בחום כמובן שניתן להזמין צבעים נוספים לפי מינימום הזמנה.

כל הלוחות של החברה עשויים מwpc שהינו מוצר ללא טיפול. המורכב 65 אחוז עץ 25 אחוז hdpe שהינה פולימר ו10 אחוז של תוספים חומרים נגד בעירה צבע ותוספים אחרים . מגיעים למוצר שלם שלא חלול שנשבר במהלך השנים או מצופה הנוטה להתקלף או להתחם יתר על המידה. חומר הגלם המלא מחזיק מעמד בתנאי האקלים הישראלי. מעבר לכך המוצר המגיע עם 20 שנות אחריות ומבטיח מראה טבעי ויוקרתי לאורך השנים מבלי הצורך ללטש ולשמן כל תקופה.

ניתן לראות פרוייקטים רבים של דקים של חברתנו ברחבי הארץ מצפון עד דרום. ועם צוותי התקנה מנוסים בדקים טיבעיים וסינטטים.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי יוקרתי פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות